Animelerden Sevilen Kesitler

Merhaba, rıhtım ahalisi!

Rıhtımda anime severlerin, sevdiği sahneleri paylaşacabilecekleri bir başlık olmadığını düşündük @Maviadige ile. Başlık açmak fikri ona aitti, fikri sevip konuyu açan ben oldum. Sizlerin de beğendiğiniz sahnelerden kesitleri paylaşacağınızı umuyor ve ben hemen bir iki şey ekliyorum. :blush:

(Turgay) #2

Omae wa mou shindeiru😀

(Duygu) #3

En etkilendiğim bölümlerden birini koyayım. Naruto’ da ikinci sezonu henüz izlememiş olan bakmasın. :slight_smile:

Özet

Gaara’ nın annesi hakkında gerçekleri öğrendiği duygusal an. Yıllarca annesinin kendisinden nefret ettiğini sanarak büyüyen ve babası ile yüzleşen Gaara… Zaten annesinin onu ne kadar sevdiği kumun oluşturduğu şekilden de belli. :worried:

(Atakan) #4

One Piece, Beyazsakal’ın ölümü. Pek konuşacak bir şey yok.

(Turgay) #5

Efsane bir sahneydi.Adam “yıkılmadım ayaktayım” sözünün karşılığı.

(Atakan) #6

Tüm Marineford savaşı efsaneydi ama bu sahne anlatılmaz ya. Her izleyişimde tüylerim diken diken oluyor.

(Umut Söyler) #8

Anime diye sadece birden fazla bölümlü olanlara demiyoruz değil mi? Çünkü en sevdiğim anime filminden birkaç gif bırakma istiyordum. Tabi ki, Howl’s Moving Castle :kalp:

indir

(Duygu) #10

Shingeki no Kyojin

Minato’ nun şu sahnesi de en etkileyici anlardan biri. Spoiler içerir!

(Kamile) #11

En sevdiğim animelerden. Profilimden de anlaşıldığı üzere…:slight_smile:

(Hüseyin gök) #12

Studio ghibli animesi en sevilen degil en harika animelerdir. :grin: Yaptıkları bütün Şahaserleri izledim