Animelere Göre En Sevdiğiniz Karakterler

Merhaba.

Normalde konu açmayı düşünmüyordum ama hem kendimi güncellemek istediğimden hem de benim gibi gözünün önünde sevdiği karakterlerin olmasını isteyenlere bir alan yaratmak istedim.

İsterseniz sadece fotoğrafını, gifini koyabilir ya da ismini yazabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

İlk olarak ben başlıyorum. Her güncellediğimde sadece bir animeye yer ayırmak istiyorum. O yüzden şu anki animemi aktif olarak izlediğim ve ikinci sezonunu bitirmeme iki bölüm kalmış olan Shingeki No Kyojin seçtim.

Levi Ackerman
eff0e79d0817302fd8f3ca692e03d910

Animeye başlamadan önce karakterin güçlü ama sessiz olduğunu varsaysam da izledikçe öyle olmadığını anladım. Kesinlikle güçlü, sessiz değil, gerekene ağzının payını veren bir karakter.

Fiziksel görünüşü ve kişiliği nedeniyle beni hemen kendine çekti hala neden bu kadar çok sevildiğini tam anlayamasam da manevi olarak ben de kendine yer açmayı başardı.
10 üzerinden 9.5 puan!

Eren Jaeger
bf18379c948e402c8e166adeae3f7699

6fd2c249bdd868a9dbf6cf51952236d1

Kanser olmamı sağlayacağını ilk bölümlerde anlasam da ikinci sezondaki tavrıyla gururlu bir anneye dönüşmemi sağlayan bir karakter oldu benim için. Her ne kadar hala karakteri çok sevmesem de Levi tek başına listede kalmasın diye ekledim.

Garip bir cesareti var. Yenileceğini bile bile savaşa girmek benim için aptallık belirtisi olsa da onlar için kahramanlık olabiliyor. Çok yazmamı gerektirecek bir şeyde hatırlamıyorum onun hakkında. Ne diyeyim hayatımın senin elinde olmasını istemezdim Jaeger.
10 üzerinden 7 puan!

Benden bu kadar. Anime güzel özellikle de ikinci sezonu bence çok güzel ve biraz korkunç. İçeri de sevdiğim çok karakter olmasa da sinirimi bozan -Mikasa hariç, o sinirimi bozuyor güçlü olduğu için şimdilik göz ardı ediyorum- karakter de olmadığı için izliyorum. Ben animeye ikinci defa dönmem ama seveni çok.

Size iyi akşamlar diliyorum. Spoiler konusuna dikkat ederseniz güzel olur. Sağlıcakla kalın!

4 Beğeni

Hikigaya, Dazai, Oshino Meme ve Guts diyebilirim.

1 Beğeni

My Hero Academia - Katsuki Bakugo. :slightly_smiling_face:
image

Yami Yugi (cool olan, ezik olan değil)

Ve tabi ki Saitama

1 Beğeni

Ben ilk 3 animemden karakterleri dizeyim. (Evet ilk 3 animemde üçten fazla anime var, olamaz mı?)
Kirara’cığım

tumblr_mh4cd56V0m1qa7br5o1_500

Yoitsu’lu bilge Holo :kalp:

UnripeFluffyEyra-size_restricted

Revy hanım;

tumblr_mdt0bh00A31rvbjx3o1_500

Menma;

original (1)

Uçak pisti hanım; -evet lise romantizminden bıktım ama favori romantizm animelerinden birisi ilkokul romantizmi. :roll_eyes: )

Veeee listenin son katılımcısı Myne;

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4566394f7577364b714e333350413d3d2d3133382e313634353436623038643663313066653436303434363430343232392e676966

2 Beğeni

- ATTACK ON TITAN -

Eren Jaegar
resim

Erwin Smith
resim

Levi Ackermann
resim

Zeke Jaegar
resim

- FULLMETAL ALCHEMIST : BROTHERHOOD -

Edward Elric
resim

Alphonse Elric
resim

Roy Mustang
resim

Van Hohenheim
resim

- COWBOY BEBOP -

Spike
resim

Jet
resim

- HELLSING ULTIMATE -

Alucard
resim

Integra Fairbrook Wingates Hellsing
resim

Alexander Anderson
resim

5 Beğeni

SNK’den giriş yaptıysak favorilerim Hange, Levi, Erwin üçlüsü kesinlikle… Diğer taraftan Zeke favorilerimden birisi… Özellikle mangadan sonra fantastik üçlüyle yarışır kıvama geldi

2 Beğeni

91 Days|

Nero
image

Akatsuki no Yona|

Hak ve Yun tabii ki :slightly_smiling_face:
image
image
Bir de başlarda Yun’un beraber gezdiği, sürekli düşüp bayılan bi’ karakter vardı, adını hatırlayamadım.

Baccano|

Sevgili hırsız çiftimiz (Isaac ve Miria) ve minik (:stuck_out_tongue: ) Czesław.
image
image
image

Btooom!|

Himiko ve Kira.
image
image

Cowboy Bebop|

Gemidekilerin hepsi :grimacing: Jüri özel ödülü de Afedersiniz Hesap Lütfen beyefendiye gidiyor.
image

Death Note|

Ryuk.
image

Bilim aşığı Chrome ve cesur (!) Ginrou.
image
image

Fate Serileri|

Kiritsugu ve Kirei ikilisi, "servant"lardan iki “lancer”, Saber, İskender ve Gılgamış. Elbette Velvet de gönüllerin şampiyonu.
(çok fazla yer tutacağını düşündüğüm için görsel koymuyorum bunlara)

FMA: B|

Winry, Maes Hughes, Ling, Barry ve Yoki.
image
image
image
image
image

Golden Time|

Nana
image

Grave of the Fireflies|

Setsuko (düşününce kötü oldum, ne çekti garibim)
image

Parasyte -the maxim-|

Migi ve Ryouko Tamiya.
image
image

Kokoro Connect|

Himeko Inaba ve Heartseed.
image
image

Magic Kaito 1412|

Dedektif Nakamori ve Konosuke Jii.
image
image

Paprika|

Paprika :stuck_out_tongue:

Shingeki no Kyojin|

Saymakla bitmiyor bu :grimacing: Aklınıza gelen bütün karakterleri yazdım sayın. Bertolt ölümüne en üzüldüğüm karakterdi.

Your Lie in April|

Kaori :slightly_smiling_face: :confused: :pleading_face:

Space Dandy|

Dandy, Meow ve QT. İzlediğim en manyak animelerdendi.
image
image
image

Steins Gate|

Kurisu ve Okabe. :stuck_out_tongue:
image

Tokyo Godfathers|

Taksi şoförü. :laughing:
image

Violet Evergarden|

Görseldeki eleman. İlk bölümlerden birinde yıldızlara bakıyordu Violet bu karakterle.

Zankyou no Terror|

12 ve 9. :pleading_face: İzlediğim ilk anime diziydi. Animelere ön yargımın yerle bir olması bu seriye bağlıdır. O anlamda özeldir.
image
image

- YouTube :cry: (Animenin son sahnesi, izlemediyseniz bakmayın derim.)

:vulcan_salute:
@mephisto neredeyse bir saattir yazıyorsun, merakla bekliyorum. (yazmayı önce ben bitirdim, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Violet Evergarden elemanı Leon adlı bir çocuktu.Bilginize. :grinning:

1 Beğeni

Yakışıklı karakter görünce aşık olma derdinden muzdarip bir ayran gönüllü olduğumdan, affınıza sığınarak buraları dolduruyorum. :d

Levi Ackerman
resim

İzlediğim bütün animeler arasında en sevdiğim ikinci karakter. Kendisini neden sevdiğimi anlatsam fazla uzun sürer. Kendisi huzura kavuştuğu gün ben de huzur bulacağım. Ballı kekim dünyada cehennemi yaşadı resmen.

Natsume Takashi
resim

Kendisi en sevdiğim birinci karakter. Anaç yanımı öyle bir ortaya çıkarıyor ki, onu evlat edinmek istiyorum. Her sabah yanaklarını sıkıp, sarılıp, Nyanko Sensei ile birbirlerine girdiklerini gördüğümde “dövüşmen guzum” demek istiyorum.

Hikigaya Hachiman
resim

Zeki ama kalın kafalı. Hachiman işte ne olacak. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nakahara Chuuya
resim

Kısa boylu, saldırgan, havalı. İkimizde de aynı minyon siniri olduğu için de bu kadar seviyor olabilirim :d Dazai ile birlikte olan sahneleri gerçekten tadından yenmiyor.

Yuri Plisetsky
resim

Agresif ve hırslı oluşuna bayılıyorum. Sinirle etrafa dehşet saçtığında kedi sever gibi yumulmak istiyorum kendisine.

Ash Lynx
resim

Son bölümü izlerken ağladım, insafsız. :((

Ginko
resim

Hiçbir yere ait olamayan ama kendisinin de dünyanın bir parçası olduğunu kabul etmiş bir karakter.

Nezumi
resim

Keşke Shion ile birlikte yaşayabilseydin. Ağladım insafsız x2.

Laito
resim

Kendimi ifşa etmiş olacağım ama dayanamadım. Diabolik Lovers benim guilty pleasure’ım. Laito da deli deli, Nuri Alço enerjisi yayan, kanı bacaktan içen, evlerden ırak bir karakter işte. :sweat_smile:

@Arqonquin yarım saat gif aradım zor bitti. :sweat_smile:

6 Beğeni

Laito ve Ayato arasında çok kalırım ama Laito daha ağır basar,o zaman reverse harem erkekleri de benden gelsin biraz.
Hanayaka Nari, Waga Ichizoku: Kinetograph
Isami
image
Vampire Knight
Kaname
image
Brothers Conflict
Natsume
image

2 Beğeni

Zevklerimiz benziyor çoğu benim de en sevdiğim karakter :blush:

1 Beğeni

O kadar çok var ki! Hangi birini atsam diye düşündüm şu anda. Neyse telefonda önceden kayıtlı olan birkaç gif atayım.

Fate/Zero ile başlayalım. Emiya Kiritsugu hâlâ en sevdiğim karakter.

kotominekirei

Akame ga Kill - Akame

tenor-36

Sword Art Online - Asuna

tenor-2

Fate serisi - Saber

Saber

Shingeki no Kyojin - Mikasa

source

Shingeki no Kyojin - Erwin

tumblr_bd93d5c0ddd646436d2f69fdf96fa463_0d0548d2_640

Psycho Pass - Makishima Shougo hâlâ en başarılı bulduğum kötü karakterdir.

462aa9b5bcb225dc9eccd30aab84df2e

Logh - Yang Wenli’nin dağınık olmasını ve kişiliğini çok sevdim. :smile:

yang wenli

Steins Gate - Makise Kurisu

tenor-7

Dr. Stone - Senku

Code Geass - Lelouch

tenor

Slice of life animelerini de unutmayalım.
Hyouka - Chitanda Eru’nun her şeyi merak etmesi ve araştırması tam benlik. :smile:

chitanda eru

ReLife - Chizuru Hishiro burada aslında gülmeye çalışıyor. :joy:

relife

K-On - Mio ve Ritsu

5EMqe6Y

4 Beğeni

Endou Kanna - 20.yüzyıl çocukları

Ai Tanabe - Planates

Kawamoto kardeşler - 3gatsu no Lion

Yoşioka Seijuro - Vagabond

Rock Lee - Naruto

Luca - Berserk

Epsilon - Pluto

Thors - Vinland Saga

4 Beğeni

Bakugo’yu görünce şaşırdım. .(

Anime manga tarihinde gördüğüm en gıcık rival olabilir ya. Miyata İçiro, Rukawa, Kojiro’dan sonra falan Bakugo çok zayıf, itici ve hanzo kalıyor.

BNHA hayran kitlesi Mirio, Deku, Todoroki gibi karakterlerden bile daha fazla seviyor bu bebeyi, hiç anlam veremiyorum. Her ankette birinci.

Shingeki No Kyojin’i az önce bitirdim ve güncele geldim. Artık an itibariyle Eren’i seviyorum. Hayatım senin elinde kurtarılabilir tabii üstüme basmazsan eğer.

26c90969d1e78fe9c7f7abe27f5e5901

Bu arada Levi’i neden bu kadar çok sevdiklerini anladım.

625ee6045072d3ab2f8ec34bb9878b91

3 Beğeni

Başlıkta hala Faye Valentine yazılmamış mı yoksa ben mi bir şekilde kaçırdım :astonished:

1 Beğeni

parastye: İzumi kun
Attack on Titan: Erwin
FMAB: Roy Mustang
Jujutsu Kaisen: Sakuna

2 Beğeni

Sonunda biri erwin demiş

625fed5d4cada73b25f083309fb66d44
b620d195bc72dc1b7cf6e6ae1dcfc227

Listemin son katılımcısı Balsa.

Kuroh demeyi de unutmuşum onuda ekleyeyim.

animesher.com_long-hair-boy-yatogami-kuroh-boy-1182276

3 Beğeni