Anket Teknesi

Selam olsun Amik Ovası’na! :vulcan_salute:

1 Beğeni
Zeynep kitaplarının birazını kolileyip kaldırır. Ama annesi yeni kitaplara yer açıyorsun demi diye söylenmiştir. Sizce Zeynebin niyeti nedir? :))
  • Yeni kitaplara yer açmak için.
  • Kolileyip kaldırınca, neyi okuyup neyi okumadığını görüyor.

0 oylayanlar

5 Beğeni

C) Hepsi de seçeneklerin arasında olmalıydı

1 Beğeni

E) Bana gönderecektir. :joy:

3 Beğeni

Bence hem kolileyip neyi okuyup okumadığını görmek için hem de yeni kitaplara yer açmak için :smiley:

Jüpiter’de yaşıyorum ama aslen Plüton’uyum. Plüton gezegen değil dediklerinde Jüpiter’e göç ettik, yıllardır burdayım.

Yerdeniz mi? :smile:

2 Beğeni

İki şık bilerek yaptım. İlk şıkkı işaretleyenler annemle taraf olmuş demektir. Ah ah :roll_eyes: Hiç yeni kitap için yapar mıyım ben. Buna kim inandı. Ben gelir gelmez okuyorum artık. Tekrar koliye giriyorlar.

@Agape dedim göndermesi daha kolay olsun. Bir kenarda dursun. :smiley:

@MelihAntepli Bir bakıma evet ama bu bir sır :shushing_face:

Herkes sandıklara, safınızı belli edin. :buyucu:

2 Beğeni

@kurozime bu konuyu gördüğümden beri Aksaray’ı bekliyorum. Uzun bir süre yaşadım orada yarı Aksaraylı sayılırım çok özlediğim bir yer :grinning:

Suçu kanıtlanmış bir sanatçının eserleriyle ilgili tutumunuz ne olur?

• Bütün ilişkimi keserim. Okumam, seyretmem, dinlemem vb.
  • Sanatçıyla eseri ayrıdır. Onu sevmem ama eserlerini takip ederim.
  • Kararsızım.

0 oylayanlar

Aslen Aksaraylıyım ama merkeze çok uzak bir ilçeden olduğumuz için Aksaray’ı hiç görme şansım olmadı. Sadece bizim ilçeyi bayramlarda tatillerde çok ziyaretlerimizden biliyorum :smiley:

1 Beğeni

Bütün şehirleri tek tek yazıp, bazılarını ise neden ikili ayırdınız? :thinking:
Şimdi ben Bursalı mıyım Balıkesirli mi ?
İşin şakası bir yana, aslen nereliyim gerçekten. İstanbul da doğup, büyüdüm. Baba tarafı Balıkesirli diye, Balıkesirli sayılıyorum. Yol bilmem, iz bilmem. kafamda deli sorular. :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Sanırım ankete koyduğu seçenek sayısı ile ilgili bir sorun yaşadığından iki şehri tek seçeneğe eklemiş.

2 Beğeni

Ankete en fazla 70 seçenek eklenebiliyor, o yüzden ben de haritadan bakıp, birbirlerine yakın olan ve aynı harfle başlayan illeri tek seçenekte birleştirdim.

1 Beğeni

“iki şehri”

Gözüm üstünüzde denetmenler :smirk:

3 Beğeni

Keşke Tayfalarda da düzeltme yetkisi olsaydı. Denetmenleri takip eder en küçük hatalarında şak diye düzeltildi uyarısı verirdik :smiling_imp: Anket mi açsam tayfalara düzeltme yetkisi verilmesi için :smile:

Tayfalar önce kendileri düzgün yazsın da sonra düzeltirler. Öyle tayfalar var ki, dil bilgisi görse üzüntüden kahrolur :slight_smile:

5 Beğeni

Tayfalar böyle birliksiz olursa nasıl anket açarım ben :smiley:

Burada @Ozgur’e bir gönderme seziyorum.

2 Beğeni
10 Beğeni

Keşke sadece Özgür olsaydı… Mini mini hatalar tamam ama şu “de” bağlacına çok takılıyorum. Uzun bir metin içinde arada kaçanlara lafım yok ama “te” olarak yazılınca telefonu bırakıp uzaklaşıyorum.

@Ozgur Sinirlerim bozuldu. :joy:

4 Beğeni