Ant-Man ve Wasp: Marvel Evreninin Böyle Filmlere İhtiyacı Var

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Ant-Man ve Wasp: Marvel Evreninin Böyle Filmlere İhtiyacı Var – Kayıp Rıhtım

image

Marvel Sinematik Evreni’nin en eğlenceli filmlerinden birinin devamı olan "Ant-Man and the Wasp"ı sizler için inceledik. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Ana hikayeden uzaklaşıp karakterin kendi sorunlarına dönmesi güzel olmuş bak ^^ Henüz izlemedim ama en kısa sürede izleyeceğim :smiley:

1 Beğeni

Ant-Man, Marvel Sinematik Evreni ölçeğinde ilk bakışta önemsiz bir karaktermiş gibi görünebilir ama ben Avengers 4’te önemli bir rolü olacağını düşünüyorum.

Hem Marvel’a daha küçük ölçekli filmler çekebilme şansı veriyor hem de kuantum evreni gibi diğer karakterlerin ulaşamayacağı bir bölgeye ulaşma fırsatı veriyor. Bu esneklik önemli Marvel için.

Düşünsenize, Avengers 4 baştan sona kuantum evreninde geçiyormuş…O durumda Ant-Man’e hâlâ önemsiz diyebilir miyiz? Ben pek sanmıyorum. :slight_smile:

Her şey bir yana, Ant-Man’in mizah anlayışı tek başına herhangi bir Marvel filminde bir kaç dakikalık eğlenceli sekanslar demek. Ben buna hayır demem açıkçası.

Gişede başarı geldiği sürece Ant-Man’in formülü kullanılmaya devam edecektir.

1 Beğeni