Araf

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Araf – Aylık Öykü Seçkisi

Nihal otuzlarının başında, rutinleşmiş bir hayatı olan, artık dünyanın gizemlerini merak etmez olmuş bir beyaz yakalıydı. Yine bir gün aracıyla, yıllardır gittiği yoldan işine giderken kaza yaptı. Bir sebepten dolayı aniden durmuş olan tıra yüksek bir hızla çarptı. Hayatta kalması için birçok müdahalede bulunulsa da Nihal artık hayata gözlerini yummuştu. Ancak bunun farkında olmayan artık…

Merhaba öykünüzü güzel buldum. Bende devamı yazilabilir hatta güzel bir filme dönüştürulebilir etkisi yarattı. Kaleminize sağlık 🖎

Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar rica ederim tekrardan emeğinize kaleminize sağlık 🖎

Merhaba @Efsuncu_Gezgin,

Öykünün giriş cümlesindeki “beyaz yakalı Nihal” tamlaması okumama vesile oldu diyebilirim. Devamında ne yazıldığını merak ederek başladım. Kararsızlık arafındaki Nihal’in psikolojik savaşını anlatan hikayenizi yetkin buldum. Bireysel tercihim bu tarz insan davranışlarının temeliyle ilgilenen yazıları okumaktır. Siz de belli kesitler sunmuşsunuz kendisinin kısa yaşamından. Yazmaya niyet ettiğiniz fikri beğendim.

Emeğinize sağlık,

Sena

1 Beğeni

Yorumunuz için teşekkür ederim.

1 Beğeni