Aşk Olmazsa Ant Olsun

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/ask-olmazsa-ant-olsun/

image

Yine yoğun çalıştıkları bir ilkbahar gününün sonunda kalabalık bir grup olarak evlerine dönüyorlardı. Başlarındaki gözcüler herkesi kontrol ediyor ve tek sıra halinde gittiklerinden emin oluyorlardı. İki kafadar bir taraftan yüklerini çekerken bir taraftan gözcülere çaktırmadan muhabbet ediyorlardı. “Şöyle şehirden uzak, ormanın orta yerinde, yanından derelerin aktığı küçücük bir yuvam olsa…” diye her zamanki hayalinden bahsediyordu… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bayıldım! Bu konuyu özgürlük aşkıyla yanıp tutuşan bir işçi karıncanın küçük seruveniyle bagdastirmak aklımın ucundan dahi gecmezdi. Oldukça özgün ve içinde harika mesajlar taşıyan akıcı masal tadında bir öykü olmus. Merak ettiğim küçük bir nokta var. devamı gelecek mi? Teşekkürler bu güzel öykü icin🤗

1 Beğeni

Çok teşekkürler bu güzel yorumunuz için! Beğenmenize çok sevindim. Açıkçası bu benim ilk öyküm, okumayı seviyorum ama yazmayı ilk defa denedim. Bu nedenle olumlu veya olumsuz aldığım her eleştiri benim için çok değerli. Yazarken benim de keyif aldığım bir hikaye oldu, devam etmeyi de istiyorum. Bu yüzden ucunu açık bıraktım, bakalım :slight_smile:

Tekrar teşekkürler, sevgiler…

1 Beğeni