Aslı Dağlı ile Kitapfelek

Bu da ikinci tahminim. :joy:

1 Beğeni

Veeee doğru cevap geldi! :rofl:
Özelden adres alayım, çıktığında göndereyim!

5 Beğeni

Yayınevleri bir şey demiyor mu ya niye açıklıyorsunuz falan filan?

1 Beğeni

Al iste… @Firtinakiran bi’ muneccim rozeti yapabilir miyiz artik?

5 Beğeni

Demistim ben büyüm bitti diye. :joy:

Tebrikler :blush:

5 Beğeni

İzin alıyoruz elbette duyurmadan önce.

4 Beğeni

Bu çok sorulan Hyperion serisi mi yoksa başka mı?

1 Beğeni

Tebrikler! :rofl: Hyperion benim de aklımdan geçti ama çok konuşulan bir seri olunca çoktan çevirilmiştir diye düşündüm. Yaprak Hanım’a da kolaylıklar dilerim. :slight_smile:

5 Beğeni

Ta kendisi! (20 karakter)

3 Beğeni

Teşekkürler! Gerçekten lazım. :nerd_face:

5 Beğeni

Konunun başlığını çevirmenler ile kitapçarkı filan mı yapsak? :joy: @mit Bey’i de istiyoruz buraya. :grin:

Düzenleme: Herkes bildiği bir çevirmen eklesin arkadaşlar. :sweat_smile:

6 Beğeni

Şu an çok mutlu oldum. Hem kazandığıma hem bu serinin çıkacağına hem de sizden okuyacağımıza. Sizi Adalet serisi ile tanıyınca uzay operası olmalı dedim. Aklıma da beklediğim Hyperion serisi geldi direkt. Teşekkürler bu arada.:grin:

8 Beğeni

Hyperion Cantos serisinin çıkacağını Kemal bey söylemişti soru hattında 2018 olmaz ise seneye sarkabilir denmişti Yayın evi söylenmese aslında zor olur :slight_smile: Gelecek serileri sorular yoluyla listeye alıp zaten bazılarını biliyoruz

2 Beğeni

Mehmet Ali Erbil ile çarkıfelek geliyor bu başlığı görünce aklıma dağ gibi adam şimdi hastalıklardan sürünüyor, geçmiş olsun. Keşke o da gelse foruma ):

1 Beğeni

Programimin adina mudahale etmeyin. Konuk cevirmen aliyorum. Kayip Rihtim’da kendi basligim var diye hava atacagim daha. :expressionless::expressionless::expressionless:

6 Beğeni

Ahahaha. Özür dilerim efenim. :sob::roll_eyes:

3 Beğeni

Zaten az kaldı tekmeyi basacaklar bize, biraz dikkat edelim söylemlerimize. :shushing_face::rofl:

3 Beğeni

Öbürsüleştirildik mi şimdi?:sob::pleading_face:

images%20(9)

Küstüm oynamıyorum. Hıh!
(Duygu sömürüsü yapalım ama çaktırma aramızda kalsın. :sweat_smile:)

10 Beğeni

Öbürsüleştirilenler…

(20 karakter uyarısı gelmeyince bi şaşırdım… ahdjfksö)

5 Beğeni

İnsan şu başlığa gelince içeride tahminler akacak sanıyor. Bir açıyorsun, en fazla üç cevap. Üçüncü de zaten doğruyu bulmuş ki ipucu olmadan sorulunca bile.

Vallaha diyecek söz bulamıyorum rıhtım sakinleri. Bulamıyorum…

5 Beğeni