Ayakkabı Numaralarımız

Tam bilmiyorum 42 sanırım.

1 Beğeni

Böyle tek numara yazan arkadaşların hiç birine inanmıyorum. Yahut bu kişiler 5 sene ayni ayakkabıyı giyiyor…:joy::joy::joy:
Hotiçten , Nike’a, Columbiadan , Tarmak’a kadar ayakkabı numaram 43 den 46 ya kadar değişiyor…

Yuh bu konuda zaten daha once yazmışım! :thinking:

3 Beğeni

Benim aldığım ayakkabılar hep farklı numaralara sahipler. Genelde 42-44 arası değişiyor. Bir önceki ayakkabım 44 numaraydı, geçen aldığım 42.5. Bununda nedeni çok basit, her ayakkabının kalıbı farklıdır.

1 Beğeni

43 - 44 numara giyiyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Spor ayakkabı 38
Bot 39
Crocs 39 :woman_facepalming::woman_facepalming::raised_hand_with_fingers_splayed:t3:

2 Beğeni

Bot spor vs alayı 41
Operasyonel bot 41.5

1 Beğeni

Şu anda ne dinliyorsunuz? başlığının ne kadar anlamsız olduğunu düşünürken bu başlığı gördüm. Herhalde post modern bir şaka bu başlık ya da ironi yapılıyor. Muhtemelen ben anlamıyorum. Çünkü bir insanın diğer insanların kaç numara ayakkabı giydiğini merak etmesi akıl alır gibi değil. Espri, değil mi bunlar? Espri deyin lütfen.

7 Beğeni

Ne dinliyorsunuz başlığından hiç tanımadığım şarkıları keşfettiğim oldu. O konuda katılmıyorum ama diğer sorular için milyonlar tek yürek, akıllar karışık. Neden gerçekten?

2 Beğeni

44,5. Gurur duyuyor muyum? Evet.

1 Beğeni

40 :cry: (20karakter)…

2 Beğeni

42’yi de 43’ü de giyebiliyorum. Babamdan daha büyük ayakkabım var. Minik bir aileye göre biraz büyüğüm

2 Beğeni

Benim de 38 ama bot ve topuklu ayakkabılarda dar kalıptan dolayı 38 dar olabiliyor ama hiç 39 almıyorum yine de dar kalıplı olanları tercih etmiyorum sonradan zamanla geniş gelip ayağımdan çıkar ya da sürter belki diye :slight_smile: :foot:

1 Beğeni

Ben 38-39 bazen deyişiyor

1 Beğeni

ayakkabı numaram 40-dır.

2 Beğeni

Selam jale nasılsın tanıdınmı beni?

2 Beğeni

üzgünüm ama seni tanımıyorum.teşekkür ederim sen nasılsın?

1 Beğeni

35.5 - 36 numara giyiyorum. Cevapları gördükten sonra bir garip hissettim :sweat_smile:

2 Beğeni

Forumda ayakkabı numarası konuşmak mı… Tarantino’nun kayıprıhtım’da hesabı varmış demek xD

5 Beğeni

Beni boşverin de bizim bi’ arkadaşın 47’di bebek yuvası gibi falan.(valla doğru ve kesinlikle ben değilim, belki de öyleyimdir ama değilim.)

3 Beğeni

43 numara :joy: Yıllardır sadece lescon ve kinetix giydiğim için sanırım numara da değişmiyor. Henüz bana 5 yıl dayanan ayakkabım olmadı hiç :joy:

1 Beğeni