Aynadaki Yolcular - Son

Hey,
buradayım… ama ne zaman? Anlatmaya çalıştığım 2000 sene sonra bizlere benzerlerin yazılanlara ulaşması. Ben kısa ömrümde güncel olmayandan başlıyorum. Biraz da böyle olması gerekiyor. Yoksa eski yazdıklarının kaybolup gitmesi gibi hissettiriyor ve yeniden yazmak ve sürekli yazmak güdüsü işliyor.

Öykün oldukça sık dokunmuş. Yukarıda yazılan birkaç yorumda da bunu algıladım. Burada söz konusu olan hangi tür okuyucuya hitap edeceğin, yaş grubu ve ötesi tabii ki.

Açıkçası bu öykü türü oldukça ilgimi çekiyor, içine masumiyet ve mesajlar katıyorsun. Benim okuma isteğimi uyandırıyor. Ayrıca sık dokunmuş bu tarz öykülerin de ilerleyen zamanlarda ödüllendirilecek nitelikte. Ancak bu ödüllendirmenin hangisi olduğu ya da ödüllendirilip ödüllendirilmeyeceği de önemli olmamalı.

Toprak’ın serüvenini bize yaşattığın için, özellikle perişan ettiğimiz şu canım tabiata baktıkça her birimizin ne kadar suçlu olduğunu inceliklerle işaret ettiğin için, o güzeller güzeli canlıları dile getirdiğin için, onların hislerine tercüman olduğun için teşekkür ederim arkadaşım.

Böyle öykülere bazı zamanlarda devam etmeni diliyorum. Güzellikler seninle olsun!

1 Beğeni

gaye :heart: sevgiyle kal

1 Beğeni

Cuneyt👐 Çok teşekkür ediyorum arkadaşım. Geçmiş zamanlarda kalan öykümü böylesi güzel yorumladıgin için.
Fikirlerin çok değerli, cok kıymetli. Her bir cümleni birkaç kez okudum.
Var ol.
Sevgilerimle✌

1 Beğeni