Batan Geminin Malları

Kara Prizma - Brent Weeks
Siyah Orkide - Neil Gaiman
Majestelerinin Ejderhası & Yeşim Taht & Barut Savaşı & Fildişi İmparatorluğu - Naomi Novik
Güz Alacakaranlığı Ejderhaları - Weis & Hickman (İthaki)
Kutsal Dedektiflik Bürosu & Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati - Douglas Adams (Kabalcı)
Büyücüler & Büyücünün Diyarı & Büyücü Kral - Lev Grossman
Assassin’s Creed Rönesans - Oliver Bowden
Otostopçunun Galaksi Rehberi & Evrenin Sonundaki Restoran & Hayat, Evren ve Her Şey & Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler & Çoğunlukla Zararsız - Douglas Adams (Alfa)
Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu & Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati & Kuşkucu Somon - Douglas Adams (Alfa)
Yerdeniz Büyücüsü & Atuan Mezarları & En Uzun Sahil & Tenahu & Öteki Rüzgar & Yerdeniz Öyküleri - Ursula K. Le Guin (Metis)
Uzun Dünya & Uzun Savaş - Pratchett - Baxter
Merhamet & Kudret & Adalet - Ann Leckie
Son Dilek & Kader Kılıcı & Elflerin Kanı & Nefret Çağı - Andrej Sapkowski (kutulu)
Bıçağın Kendisi - Joe Abercrombie
Destanlar Çağı & Kılıçlar Çağı - Michael J. Sullivan
Goblin Kral - Katherine Addison
Bir İz Bırak - Veronica Roth
Artemis & Marslı - Andy Weir
Yaratık - Alan Dean Foster
Değiştirilmiş Karbon & Dirilen Öfke & Düşmüş Melekler - Richard K Morgan (karbon 3. baskı, çeviri hatalarının giderildiği edisyon)
Toz & Vardiya & Silo - Hugh Howey (monokl)
Geliş - Ted Chiang
Ve Başka Bir Şey Daha - Eoin Colfer (Alfa)
Leibowitz İçin Bir İlahi - Walter M. Miller Jr. (İthaki eski basım, BKK olmayan)
Sendrom - John Scalzi
Dönüş & Eksen & Girdap - Robert Charles Wilson
Merdivenler Kenti & Kılıçlar Kenti & Mucizeler Kenti - Robert Jackson Bennett
Bioshock Rapture Şehri - John Shirley
Metro 2033 & Metro 2034 & Metro 2035 - Dmitri Glukovsky (Panama)
Başlat & Armada - Ernest Cline (Dex)
Yürüyen Kentler & İhanet Altını & Cehennem Makineleri & Karanlık Düzlük - Michael Reeve (On8)
Fantastik Canavarlar & Çağlar Boyu Quidditch & Ozan Beedle - Rowling (YKY)
Hobbit & Hurinin Çocukları & Silmarrillion & Sigurd Gudrun - Tolkien (İthaki eski basım boyu kısa olan versiyonlar)
Kara Prizma - Brent Weeks

Genel satış kuralları;
1 - İkinci el kitap satışı bir güven müessesesidir. Önce ücreti havale yaparsınız sonrasında aynı gün içerisinde kargolamaya çalışırım. Kargoladıktan sonra takip numarasını paylaşırım.
2 - Aynı satırda yazılmış, & ile ayrılmış kitaplar set hâlinde satılıktır. Ayrı olur mu diye mesaj atmayınız. Uzun süre satılmaması durumunda ayrı hâlde satmayı düşünürüm.
3 - Satılmayacağını düşündüğüm bazı kitaplar hediye olacak verilecektir. Fiyat, resimler ve hediye durumları için başlığı takipte kalınız. Baloncuklu poşet de temin etmem gerekecek o yüzden biraz zaman alabilir.
4 - Kargo ücreti alıcıya aittir, aksini teklif etmeyiniz lütfen.

Buradan zor olacak fiyat girmek https://drive.google.com/open?id=1lxcma0IzTDgg-p49pdX58tkXlufi19nsJQMw0xIrCnQ şuradan bakabilirsiniz. İnternetteki satış fiyatlarına bakıp en az %25 daha indirim yapmaya çalıştım.
Satış fiyatları, hangi siteden baktığım vs tabloda mevcut. Hata olmuşsa haber verin. H işaretlileri alan olacağını zannetmediğim için hediye olarak düşündüm.

3 Beğeni

Bunların fiyatını öğrenebilir miyim?

Merhaba,

Bende bunların fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

Fiyatlarini ogrenebilir miyim?

Bunlar yok sanırım bende. Ne kadar acaba :slight_smile:

Yazmakta kararsız kaldım. Hocam batan geminin malları bu kadar mı? Başka hazineler var mı? Gabriel Garcia Marquez, Kurt Vonnegut, Agatha Christie, Stephen King, Ursula K. Le Guin, George Orwell, PKD, GRR Martin gibi. Yazımı mazur görün ben sürekli giremiyorum rıhtıma. Eğer devamı gelecekse dikkat kesileceğim.

Yok hocam maalesef bu kadar. Ağırlıklı olarak bilimkurgu & fantastik odaklıydı bendeki kitaplar. Bahsettiğiniz yazarlara ait pek fazla kitabım yok.

@Voldemort @JrThoth @Palantir @ozgurs59

Sağlık olsun. Teşekkür ederim cevabınız için.

1 Beğeni

20 karakter 20 karakter

1 Beğeni

İthaki her ay %50 indirime giriyor ve kargo bedava alınabiliyor.

Kara Prizma’ya 20 tl istemişsiniz ama 13 tl ye satılıyor bu kitap DR’de, Goblin Kral için 19 tl yazmışsınız o da 9.90’a satılıyor şu an dahi.

Sizden 3-5 kitap alsak en az 10 lira kargo tutacak PTT ile gönderimde.

Pek cazip gelmedi bana açıkcası yine de siz bilirsiniz.

1 Beğeni

@Pia tüm sitelere bakma vaktim olmadı, ithaki kitabı olduğu için ilknoktadan bakıp o fiyatı taban aldım. Hata olmuşsa haber verin diye yazmışım yukarıya. Güncellerim.

20 karakter 20 karakter

1 Beğeni

Yanlış anlamazsanız bir örnekte ben verebilirim. Metisin kendi sitesinde Yerdeniz seti 105 TL. Sizinki kargoyla beraber sizinki daha fazlaya geliyor. Kitaplar benim fiyatları budur diyebilirsiniz tabi :smiley:

1 Beğeni

Metisin sitesine bakmamıştım, kitap365’ten topladım ayrı ayrı. Güncelledim şimdi oraya bakıp.

Arkadaşlar daha uyguna başka sitelerde gördüyseniz söyleyin ona göre değiştiririm fiyatını. Yukarıda da yazdım bütün sitelere bakmadım. Amacım internette bulduğum en uygun satış fiyatına %25 civarı daha indirim koymak. Pazarlığa da açığım yani, 5-10 daha inerim toplu alıyorsanız. Kitaplık boşaltmak derdindeyim, vurgun yapıp da Brezilya’ya kaçmayacağım. :slight_smile: