Batman: Hush Animasyon Filmi Oluyor

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Batman: Hush Animasyon Filmi Oluyor – Kayıp Rıhtım

image

Kara Şövalye Batman’in en ünlü maceralarından biri olan “Hush” (Şşşt) uzun metrajlı bir animasyon filmine uyarlanacak. (DEVAMI…)

Yanılmıyorsam bu Batman-RedHood olarak zaten yayınlandı. Hush müthiş bir hikaye ama RedHood ile benzerlik gösteriyor.

Batman: Under The Red Hood farklı bir seriden, “Batman: Under the Hood” adlı sekiz sayılık bir seriden esinlenilerek yapılmış bir animasyondu. Hush (2002) ve Red Hood (2010) ayrı ayrı çizgi romanlar :slight_smile:

1 Beğeni

Tamam ayrı ayrı ama konu olarak neredeyse birebir aynı; Geçmişten gelen ve Batman’i çok iyi tanıyan bir yabancı. Batman’den hep bir adım önde. Hatta, Hush çizgi romanında geçmişe atıf yapılıyor. Dick Greyson ile olan kapışması animasyon ile birebir aynı.

Orası öyle :slight_smile: Sonuçta Red Hood sahne alıyor ikisinde de. Ama bu çizgi roman dünyasında sıkça karşılaşılan bir durum. Bir macera işlenir, çok tutar. Birkaç sene sonra ona benzeyen başka bir macera sürülür vs.

Burada önemli olan Batman: Hush ile Batman: Under the Red Hood animasyonlarının temelde ayrı çizgi roman serilerini baz alacak olması :slight_smile: Aynı değil.

Eğer animasyon olursa büyük ses getirir diye düşünüyorum. Çünkü son yıllarda okuduğum en iyi ÇR diyebilirim. Gerçi az çok tahmin edebiliyorunuz ama olsun gidişatı çok başarılı.