Bayramlaşma

Tüm forumun Ramazan Bayramını kutluyorum. Sevdiklerinizle huzurlu, mutlu, sağlıklı nice bayramlarınız olsun inşaAllah :slight_smile:

19 Beğeni

Ben de herkesin bayramını kutlarım.

Zilleri çalıp şeker isteyen çocukların yıldan yıla azalmasını da üzülerek karşılıyorum.

13 Beğeni

Herkesin bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğimle.

8 Beğeni

Herkeze huzurlu, sağlıklı, hayırlı bayramlar :+1:t6:

7 Beğeni

Sabah uzun süre bu başlığı aradım… Öncelikle bize bu fırsatı veren Forum kurucularının ve yöneticiliklerin olmak üzere tüm forum ahalisinin bayramını kutlar şeker gibi bir bayram yaşamanızı dilerim. Sağlıklar ve mutluluklar…

7 Beğeni

Hayırlı bayramlar. Sevdiklerinizle nice sağlıklı, huzurlu, mutlu ve kitaplı bayramlara…

7 Beğeni

Kayseri’de yıllar önce şeker toplamak için zilini çaldıkları dairede öldürülen üç çocuktan sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı açıklama yapmış ve çocuklarınızı yakın-bildiğiniz çevre harici şeker toplamaya yollamayın demişlerdi. Bana göre de doğru bir önlem.

5 Beğeni

Bayramınız mübarek olsun. Huzur, mutluluk, sağlık diliyorum herkese. Yılda iki kez de olsa eş dost ve akrabayla bir araya gelmek güzel.
@bono Konya’ da hâlâ çocuklar şeker topluyor. Çünkü yanlarında anne ya da bir yakınları da dolaşıyor. Gerçi bayramda değil de üç ayların girişinde toplanıyor burada.

9 Beğeni

Bayramınız mübarek olsun dostlar :slight_smile:

9 Beğeni

Bir Konyalı olarak şansımı deniyorum: Şivlilik!

Hamiş: Böyle söyleyince çok absürt gelebilir ama cidden böyle diyorduk biz :smiley:

4 Beğeni

Evet, aynen. Şivlilik hâlâ devam ediyor. :smiley:

3 Beğeni

Bayramınız mübarek olsun. Allah sonraki bayramları da göstersin

8 Beğeni

Herkesin bayramı kutlu olsun :slight_smile:

7 Beğeni

Herkese iyi bayramlar.

6 Beğeni

Her insanın bayramı mübarek olsun. Ben hariç hadi iyi bayramlar :kissing_smiling_eyes:

5 Beğeni

Herkese İyi Bayramlar :raising_hand_man:

19 Beğeni

Bune lan WA:REAFF:AWRHYWUHJKTEKILy642op56kı120t98ybh kfjlblnjdhn1ı58tg"275u"8o

2 Beğeni

Vader baba Bayram harçlığı verse bari .

herkse Bayram harcliginin bol verildiği bir bayram olherşey Amin .

4 Beğeni

Mutlu bayramlar :two_hearts:

Ayrıca bugün babalar günü. Tüm babaların babalar günü de kutlu mutlu olsun!

7 Beğeni

Babalar Günü Kutlu Olsun :grinning:

images%20(5)

6 Beğeni