Bayramlaşma

Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.
Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

10 Beğeni

İZMİR’İN KURTULUŞU KUTLU OLSUN :partying_face: :fireworks: :tr:

Adsız2

8 Beğeni

Pazartesi de Balıkesir kurtulmuştu. Onu da geç de olsa kutlayalım.

5 Beğeni

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU MUTLU OLSUN NİCE 29 EKİMLERE :blush: :fireworks: :tr:

cumhuriyet 2

cumhuriyet 3

13 Beğeni

Devrimlerin en büyüğü Cumhuriyet’i, kuruluşunun 98. yıl dönümünde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Yarınlarımızın tek güvencesini bizlere emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü özlemle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

14 Beğeni

Yaşasın Cumhuriyet!

7 Beğeni

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

5 Beğeni

TÜM ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLARIM. DİLERİM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

5 Beğeni

İnanın biliyorum, dünyanın en güzel mesleklerinden biridir öğretmenlik. Forumdaki veya dışarıdaki tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

5 Beğeni

"Ben buraya gelir kitaptan anlatır anlatır giderim, yine maaşımı alırım. Ama ben istiyorum ki siz bir şeyler öğrenin" düşüncesiyle eğitim veren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

4 Beğeni

Haklısınız; her meslek erbabında iyiler ve kötüler vardır. Öğretmenliği bir meslek ve bir sanat gibi gördüğünüzde gerçek öğretmenler hemen ayrılırlar. Diğerleri sadece bir memur hem de görevini yapmayan aldıkları maaşı hak etmeyen bir memur olmaktan öteye gidemezler. İşte öğretmen deyince kendisini mesleğine, öğrencilerine adamış, kendini yenileyen sürekli araştıran kişileri kast ediyordum

2 Beğeni

Yok üstad aman yanlış anlaşılma olmasın. Ben size bir gönderme yapmak istemedim. Hatta başlığa girip direkt mesajımı yazdım yukarıdaki mesajları dahi okumadan. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar :slight_smile:

Kendini eğitime adamış, atanan ya da atanamayan her meslektaşımın günü kutlu olsun.

6 Beğeni

4 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Yıl Kutlaması, 2022 :slight_smile:

ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN :tr:

14 Beğeni

Affınıza mağruren

4 Beğeni

Hepinizin bayramını kutluyorum. Hayırlı, güzel ramazanlar.

7 Beğeni

Herkese kutlu ramazanlar. :innocent:

9 Beğeni

Kutlu oLsun…!

20 Beğeni

Nice saltanatların yıkılıp, yarınların güler yüzlü, hayata umutla bakan çocuklara kalması dileğiyle…
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun :tr:

13 Beğeni