Bayramlaşma

Bayramların en anlamlısı kutlu olsun. Yaşasın Cumhuriyet! :tr:

15 Beğeni

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun :tr:

15 Beğeni

:tr: Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olasun :tr:

14 Beğeni

Kandilimiz mübarek olsun pek sevgili Rıhtımperverler.

7 Beğeni

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun :smiling_face_with_three_hearts: :100: :tr: :tada:

adsız

13 Beğeni

Hepimizin bayramı, kutlu mutlu olsun. :relieved:

12 Beğeni

23 Nisan bayramımız kutlu olsun efenim :100: :tr:

Ek olarak, tüm inananlara hayırlı ramazanlar :crescent_moon:

16 Beğeni

Ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız Kutlu Olsun :smiling_face_with_three_hearts:

13 Beğeni

23 Nisan ve Ramazan kutlu olsun.

13 Beğeni

23 nisan çocuk bayramı herkese kutlu olsun.
Tüm oruç tutanlara kuvvet ve sabır ve herkese hayırlı Ramazanlar :partying_face: :partying_face: :partying_face:

12 Beğeni

Efendim, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun :smiling_face_with_three_hearts: :tr:

NOT: Merak edip bi’ bakayım dedim, 23 Nisan başka hangi özel günlere denk geliyormuş. Aralarından özellikle ikisi Rıhtım’ın ilgisini çekecektir:

Dünya Kitap Günü ve Telif Hakkı Günü (veya Uluslararası Kitap Günü)

Doctor Who hayranları bu günü 2011 tarihli 6. Sezon 1. bölümünün Birleşik Krallık, ABD ve Canada’da aynı anda gösterilmesi münasebetiyle İmkansız Astronot Günü olarak kutluyormuş.

İlginç gelen bir tane de şu:

Şansını Dene Günü (Take a Chance Day) (Hayalleri gerçekleştirmek için bugünden çalışmalara başlayabilirsiniz. Hayallere bir şans verin.)

13 Beğeni

23 Nisan bayramımız hepimize kutlu olsun arkadaşlar. Coşkusu hiç bitmez inşallah.

5 Beğeni

Ah… Bir zamanlar ne de özeldi bugünler benim için. :joy: Bir tane bugüne özel program vardı TV’de o başlayınca istemsiz mutlu olurdum.

Duygulandım.

4 Beğeni

Başta sağlık sektörü ve tatil/sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen çalışanlar olmak üzere tüm işçi ve emekçilerin bayramı kutlu olsun.

16 Beğeni

Kendileri bizim sağlığımızla ilgileniyor. Deyim yerindeyse cephede en ön saftalar ve bizim evde kalmamızı kolaylaştıran diğer arkadaşlar hepinizin Emek ve Dayanışma Gününüz kutlu olsun.

4 Beğeni

Tüm modern kölelerin bayramı mübarek olsun.

1 Beğeni

1 Mayıs İşçi Ve Emekçilerin Bayramı Kutlu Olsun :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

:love_you_gesture: :facepunch: :facepunch:

2 Beğeni

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun :tr: :smiling_face_with_three_hearts:
Adsız

19 Beğeni

Daima…

22 Beğeni