Bazı Kitaplarımı Satıyorum

- The World Of Ice And Fire The Untold History Of Westeros And The Game Of Thrones - George R. R. Martin

Kitap orjinal dilinde yani ingilizce, çeviri değil. İlk baskısı. Kitaplarıma çok özenirim, kısacası fiziksel olarak kitapta en ufak bir kırışıklık dahi yok. Suni deri tarzı, kabartmalı bir kaplaması var ve kaliteli kağıttan imal edilmiş. Ağırlığıyla da belli ediyor. Özel bir kitap. Daha fazla laga luga yapmayayım; cebinin biraz yanmasına aldırmayacak, ilgisi olan çılgınlar için fiyatı 400 tl.

- Edgar Alan Poe - Tüm Eserleri Tek Cilt: Fiyatı 45tl.

- Neil Gaiman, Terry Pratchett - Kıyamet Gösterisi: Fiyatı 45tl.

- Michael Raleigh - Mavi Ay Sirki: Fiyatı 10tl.

- Mustafa Gültekin - Kazan Tatar Masalları: Fiyatı 25tl.

- Rick Riordan - Kırmızı Piramit: Fiyatı 15tl.

- Rick Riordan - Athena’nın İşareti: Fiyatı 15tl.

- Kadir Aydemir - Bozcaada Öyküleri: Fiyatı 10tl.

Son olarak kargo ücretini alıcının ödeyeceğini de belirteyim, saygılar. Adana içinden isteyen olursa elden de verebilirim.

- SATILANLAR -

- Fergus Ryan - Ejderha Mızrağı Boşver Dağı Kuşatması: Fiyatı 10tl. SATILDI

- Richard A. Knaak - Ejderha Mızrağı Kan Denizi Yağmacıları: Fiyatı 10tl. SATILDI

- L. P. Baker, N. V. Barberick - Ejderha Mızrağı Gece Göğünün Göz Yaşları: Fiyatı 10tl. SATILDI

- Dougles Niles - Ejderha Mızrağı Kukla Kral: Fiyatı 10tl. SATILDI

- Brandon Sanderson - Sissoylu Son İmparatorluk: Fiyatı 25tl. SATILDI

- Poul Erickson - Wobbit: Fiyatı 10tl. SATILDI

- Michael Moorcock - Elric Ruh Hırsızı, Tanelorn’u Kurtarmak: İlk baskı, iki kitap fiyatı 30tl. Bunda yemiyor :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil: SATILDI

- J. R. R Tolkien - Silmarillion: Fiyatı 25tl. SATILDI

- J. R. R Tolkien - Hobbit: Fiyatı 10tl. SATILDI

- Christopher Paolini - Eragon, Eldest, Brisingr, Miras: Dört kitap 70tl. SATILDI

- J. R. R Tolkien - Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Özel Basım: Bu ilk baskı değil :joy: Fiyatı 70tl. SATILDI

- Ursula K. Le Guin - Yerdeniz Tek Cilt: Sizlere, kitaplarım kırışmasın diye okurken tam açmadığımdan bahsetmiş miydim? :smiley: Her neyse fiyatı 70tl. SATILDI

İlgilendiğim bir kitap var, mesaj atıyorum :slight_smile:

Cevapladım mesajınızı :+1:

Ejderha Mızrağı kitapları, Hobbit ve Silmarillion @Kandra’ya satıldı ve kargolandı. :krs:

1 Beğeni

İlgi ve yardımınıza teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Rica ederim, iyi günlerde okuyun :grinning:

Linkteki kitapla sizinki arasındaki fark nedir?

Tam emin olmamakla beraber sanırım sizin yolladığınız linkteki versiyonunun kaplaması ile benimkinin farklı. Benim koyduğum ön kapak resmi ile sizin linkteki kitabın ön kapak resmini kıyaslayarak söylüyorum bunu. Ve benim kitabım first edition, birinci baskı.

İnternetten alınıp satıldığında fark hissedilmiyor doğal olarak ama mesela ön kapaktaki ejderha modellemesi falan kabartmalı benimkinde. Linktekinin kaplaması kartonsa bendekinin suni deri tarzı yumuşak, kalın bir kaplaması var. Kitabın Türkçe çeviri versiyonunu görürseniz bakın, onun gibi görünüyor sizin yolladığınız. Ne fark edecek derseniz de, sanırım iki versiyonu var kitabın ve bendeki versiyonu bu diyebilirim sadece :grinning:

2 Beğeni

Brandon Sanderson - Sissoylu Son İmparatorluk @Karahayalci’a satıldı ve kargolandı.

Hocam kukla kralı 10 tl yemi sattın benmi yanlış okuyorum

Yo, doğru okuyorsunuz, hem de 1. baskı :slight_smile: :+1:

A post was split to a new topic: Satılık Kitaplar - İzmir

Yerdeniz Tek Cilt ve Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt @tabibitosan’a satıldı. Bir de buradan hayırlı olsun diyeyim.

1 Beğeni

Kitapları bugün teslim aldım, çok temiz bakılmış ve iyi durumdalar. Arkadaş da çok ilgili birisi, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

5 Beğeni

Michael Moorcock - Elric Ruh Hırsızı, Tanelorn’u Kurtarmak
Christopher Paolini - Eragon, Eldest, Brisingr, Miras
Poul Erickson - Wobbit

Bu kitaplar @Kandra’ya satıldı ve kargolandı, hayırlı olsun :krs: :krs:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Kolaylıklar diliyorum.

1 Beğeni

Merhabalar Hatunkiz,

İlan hâlâ güncel midir? Güncel ise satılan kitapları kaldırıp yeniden düzenlemeni değilse de Arşiv’e taşımayı düşünüyorum. Beni bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba; bu haliyle arşive kaldırabilirsin.

1 Beğeni