Bebekler ve Yokoluş

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/bebekler-ve-yokolus/Uyuyamıyorum. Kalkıp volta atıyorum. Sonra bir sigara yakıyorum. Ciğerlerime iyice çekiyorum. Daraldığımı hissedip, odadan çıkmak istiyorum. Ceketimi alıp dışarı çıkıyorum. Aşağıya indiğimde resepsiyonist çocuk selamlıyor beni. Konuşmak için can atan çocuğun yanından koşar adımlarla geçip gidiyorum. Caddeye iniyorum ağır adımlarla. Yürümeye başlıyorum. Onunla son buluşmamızdan sonra ilk defa o kafenin önünden geçiyorum. Biraz önünde duruyorum.… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Merhaba anlatım diliniz çok güzel. Ben şöyle düşündüm bir hurda araba bir kaza birinin hayatına kast. zira o düşüncelerin kaynağı, nedeni niçini ile ilgili ipuçları bulmaya çalışıyor insan. Öykü o dramın arkasındaki nedeni tam da ortaya koymuyor. Benim düşüncelerim böyle. Ellerinize sağlık.

Merhabalar Nurdan Hanım, ilginiz için önce teşekkür ederim. Evet burada dramın sebebini ortaya koymadım. Sadece yaşanılan suçluluk duygusu ile yalnızlık hissini yansıtmaya çalıştım.Sevgiler…