Ben Matmazel Duelduel

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Ben Matmazel Duelduel – Aylık Öykü Seçkisi

image

Konu: Yayımlanmasını istediğim & Nazlı Eray’ın “daktilosu” ile yazdığım kısa öyküm Merhaba Kayıp Rıhtım Ailesi, Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Aylık Öykü Seçkisini her ay büyük bir keyifle takip ediyorum. Sizlere yazan öykücülere gıpta ediyor, her ay ben de bir şeyler karalıyor ama utancımdan gönderemiyorum. Öyle fantastik şeyler okuyorum ki benimkiler bir arzuhalcinin yazdığı yavan dilekçeler… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Gerçekten okuduğum en iyi öykülerden birisiydi bu. :slight_smile: Bayıldım. Oyunuma ara vermiş etrafa bakarken beni içerisine çekiverdi.

1 Beğeni

Öncelikle yapmış olduğunuz kıymetli yorumunuz & iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Ne için yazdığımın inanın ki bende bir cevabı yok ama yazarken aşırı zorlandığımı çok iyi biliyorum. :slight_smile: Okuduklarınızdan size bir şeyler geçebildiyse ne mutlu bana.

Teşekkürlerimi yineleyerek,
e.

1 Beğeni

Merhabalar,
Ne oluyorsa oyun aralarında oluyor sanırım. :slight_smile: Öyküdeki yazar da oyununa ara verdiğinde olanlar oluyor. :slight_smile: Belki bu bir tesadüf değildir, ne dersiniz? :slight_smile:
Kalpten teşekkürler,
e.

1 Beğeni

:smiley: Bence oyunlar hayal gücümüzü genişletiyor, elbette edebi olarak yardım etmiyorlar (bazıları), buna rağmen dünyamızı değiştiriyorlar. Belki de oyunlar insanlara ilham veriyordur.

1 Beğeni