Benedict Cumberbatch "Kıyamet Gösterisi" Dizisinde Şeytanı Oynayacak

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Benedict Cumberbatch "Kıyamet Gösterisi" Dizisinde Şeytanı Oynayacak – Kayıp Rıhtım

image

Sherlock ve Doctor Strange gibi rollerle tanıdığımız ünlü aktör Benedict Cumberbatch, Amazon’da yayınlanacak Kıyamet Gösterisi (Good Omens) dizisinde Şeytan rolünü canlandıracak. (DEVAMI…)

8 Beğeni

Bence bu dizi harika olacak, heyecanla bekliyorum. Son zamanlarda gördüğüm en iyi dizilerden. Özellikle Tennant ve Sheen zaten harikalar. Sheen’i ilk The Damned United filmindeki rolüyle tanımıştım ve daha o ilk dakikalarda gönlümde yer edindi. Eh Benedict’te geliyorsa daha ne olsun. :smiley:

3 Beğeni

Bir dizi ancak bu kadar ümit vadedebilir. Hevesle bekliyorum.

1 Beğeni

Heyecanlanmamak elde değil. Umarım güzel olur.

1 Beğeni

Açıklamadığı ve merak ettiğim tek şey saç rengi :sweat_smile: Gaiman’ın Sandman’indeki şeytan sarışındı, ondan açıklamada bi’ eksikliğini hissettim :sweat_smile:

1 Beğeni

Yakışır. Kitabı tekrar basılsada okusak . :smile:

1 Beğeni

Günüm şenlendi, modum yükseldi :smiley:

1 Beğeni

Ben diyecektim :slight_smile: Dizisi ufukta göründüğüne göre trende uygun olarak dizideki karakterlerin kapakta yer aldığı bir yeni baskı gelir mutlaka.

1 Beğeni

Afişe bakarak bile güzel beklentiler içerisine girdim, umarım kaliteli bir dizi gelir de dimağlarımız lezzete kavuşur. Şeytan rolü içinde ayrı bir ilgi duydum, performansının iyi olacağından eminim.

Verdiğim tepki şu: Allah’ı kadın mı canlandıracak? O.o

En son High School DxD’de Mikail “Tanrı öldü” dediğinde bu kadar şaşırmıştım. :buyucu:

Benedict Cumberbatch, Marvel filmlerinden fırsat bulup Sherlock dizisinde oynayamıyorum demiyo muydu ? O süre zarfında 2 farklı dizide oynadı. Tamam onu farklı rollerde görmek çok hoş; ama, Sherlock dizisinde niye böyle trip yaptı anlamadım. Yine de sevindim yine hoş bir rol izliycez.

Sherlock da geleydi iyiydi. Özledim vallahi ya. :frowning:

Büyük ihtimalle öyle olur. Bassınlarda Benedict’li olsun yeterki. :grin:

Gözümde canlanır ejderha Smaug’u oynadığı zamanlar. Oyuncu kadrosu bile hype için yeterli.

1 Beğeni