Benedict Cumberbatch "Kıyamet Gösterisi" Dizisinde Şeytanı Oynayacak

(M. Ihsan Tatari) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/benedict-cumberbatch-kiyamet-gosterisi/

Sherlock ve Doctor Strange gibi rollerle tanıdığımız ünlü aktör Benedict Cumberbatch, Amazon’da yayınlanacak Kıyamet Gösterisi (Good Omens) dizisinde Şeytan rolünü canlandıracak. (DEVAMI…)

(Halil Oğulcan Karamağara) #2

Bence bu dizi harika olacak, heyecanla bekliyorum. Son zamanlarda gördüğüm en iyi dizilerden. Özellikle Tennant ve Sheen zaten harikalar. Sheen’i ilk The Damned United filmindeki rolüyle tanımıştım ve daha o ilk dakikalarda gönlümde yer edindi. Eh Benedict’te geliyorsa daha ne olsun. :smiley:

(Gülçin Akın) #3

Bir dizi ancak bu kadar ümit vadedebilir. Hevesle bekliyorum.

(Hiçliğin bekçisi…) #4

Heyecanlanmamak elde değil. Umarım güzel olur.

(Cemalettin Sipahioğlu) #5

Açıklamadığı ve merak ettiğim tek şey saç rengi :sweat_smile: Gaiman’ın Sandman’indeki şeytan sarışındı, ondan açıklamada bi’ eksikliğini hissettim :sweat_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #6

Yakışır. Kitabı tekrar basılsada okusak . :smile:

(İbrahim Şahin) #7

Günüm şenlendi, modum yükseldi :smiley:

(M. Ihsan Tatari) #8

Ben diyecektim :slight_smile: Dizisi ufukta göründüğüne göre trende uygun olarak dizideki karakterlerin kapakta yer aldığı bir yeni baskı gelir mutlaka.

Afişe bakarak bile güzel beklentiler içerisine girdim, umarım kaliteli bir dizi gelir de dimağlarımız lezzete kavuşur. Şeytan rolü içinde ayrı bir ilgi duydum, performansının iyi olacağından eminim.

(Emre Can Doğan) #10

Verdiğim tepki şu: Allah’ı kadın mı canlandıracak? O.o

En son High School DxD’de Mikail “Tanrı öldü” dediğinde bu kadar şaşırmıştım. :buyucu:

(Deniz) #11

Benedict Cumberbatch, Marvel filmlerinden fırsat bulup Sherlock dizisinde oynayamıyorum demiyo muydu ? O süre zarfında 2 farklı dizide oynadı. Tamam onu farklı rollerde görmek çok hoş; ama, Sherlock dizisinde niye böyle trip yaptı anlamadım. Yine de sevindim yine hoş bir rol izliycez.

(Hiçliğin bekçisi…) #12

Sherlock da geleydi iyiydi. Özledim vallahi ya. :frowning:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #13

Büyük ihtimalle öyle olur. Bassınlarda Benedict’li olsun yeterki. :grin:

(Berfin) #14

Gözümde canlanır ejderha Smaug’u oynadığı zamanlar. Oyuncu kadrosu bile hype için yeterli.