Beyin Fırtınası: Harry ve Hermione'den İyi Bir Çift Olur muydu?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/beyin-firtinasi-harry-ve-hermioneden-iyi-bir-cift-olur-muydu/

image

Pottermore‘dan serideki ikili ilişkiler üzerine çarpıcı bir başka yazıyla karşınızdayız. Seriyi ilk kez okuduğumuz zamanlarda çoğumuz Harry ve Hermione’nin önünde sonunda bir araya geleceğini düşünmüşüzdür… Peki acaba bu durum gerçekleşseydi nasıl olurdu? Harry Potter kitaplarının henüz yarısı kadarını okumuşken arkadaşlarımızla aramızda içinde boğulduğumuz, süregelen bir tartışma konusu vardı: Ron ve Hermione mi yoksa Harry ve… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Olmazdı. Leyla ile Mecnun varken bu ikisi kim ya?

1 Beğeni

ah keşke seri devam etse.devam edecekmi yani haarry poter 9 çıkacakmı kesin çıkmayacakmı ne olur cevap verin

Hayır, seriyi devam ettirmeye hiç niyetli değil yazar.

Bence iyi olmuş böylece üçü akraba oluyo
2Ron ginny ile kardeş
3Ron hermoni ile evli
1Ginny harry ile evli
YANİ BENCE ÇOK MANTIKLI

3 Beğeni

Hermonie ile Ron kısmen de olsa zıt karakterler. Hermonie ile Harry o kadar zıt değiller. Hermonie oldukça sorumlu bir karakter, ciddi bir karakter. Ron ise sanki biraz “taktik maktik yok” şeklinde hareket eden biri. En azından bana öyle geliyor. Bu yüzden Hermonie ile Ron birbirlerini tamamlıyorlar. Hermonie ile Harry bu kadar iyi bir çift olamazlardı.

1 Beğeni

filmlerde en nefret ettiğin şeylerden biri esas oğlan ile esas kız birliktelğidir bu yüzden bir çok filme gıcık olmuşumdur başlarında İT ve ŞİMŞEK HIRSIZI gelir ondan dolayı böyle bir birlikteliğin olmaması beni mutlu ediyor açıkçası :slight_smile:

2 Beğeni

Bence oldukça iyi bir çift olabilirlerdi.Çünkü Harry oldukça yetenekli bir büyücü, Hermione ise gerçekten hem zeki hemde yetenekli, zaten sihir bakanı olması da bunun bir kanıtı:) Yani bence Harry, Hermione çifti oldukça iyi olurdu…

1 Beğeni

Bence Harry ve hermione çift olmalıydılar ronla değil

Asla Harry ve Hermione’yi bir çift olarak tanımlamadım ve ihtimal çerçevesine bile almadım. Çok iyi anlaşıyorlar ve ortak özellikleri var fakat benim için çiftten daha çok birer "Yakın arkadaş"lar ve böyle iyiler :))

1 Beğeni

Bende sana katılıyorum

1 Beğeni

Olmazdı. Olsaydı beklenen bir şekilde biterdi. Böylesi daha iyi.

Böyle dedikodular yapmayalım, Hermione artık Harry’in yengesi.

2 Beğeni

10 numara 5 yıldız olurdu.