Beyin Fırtınası: Harry ve Hermione'den İyi Bir Çift Olur muydu?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Beyin Fırtınası: Harry ve Hermione'den İyi Bir Çift Olur muydu? – Fantastik Canavarlar

image

Pottermore‘dan serideki ikili ilişkiler üzerine çarpıcı bir başka yazıyla karşınızdayız. Seriyi ilk kez okuduğumuz zamanlarda çoğumuz Harry ve Hermione’nin önünde sonunda bir araya geleceğini düşünmüşüzdür… Peki acaba bu durum gerçekleşseydi nasıl olurdu? Harry Potter kitaplarının henüz yarısı kadarını okumuşken arkadaşlarımızla aramızda içinde boğulduğumuz, süregelen bir tartışma konusu vardı: Ron ve Hermione mi yoksa Harry ve… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Olmazdı. Leyla ile Mecnun varken bu ikisi kim ya?

1 Beğeni

ah keşke seri devam etse.devam edecekmi yani haarry poter 9 çıkacakmı kesin çıkmayacakmı ne olur cevap verin

1 Beğeni

Hayır, seriyi devam ettirmeye hiç niyetli değil yazar.

1 Beğeni

Hermonie ile Ron kısmen de olsa zıt karakterler. Hermonie ile Harry o kadar zıt değiller. Hermonie oldukça sorumlu bir karakter, ciddi bir karakter. Ron ise sanki biraz “taktik maktik yok” şeklinde hareket eden biri. En azından bana öyle geliyor. Bu yüzden Hermonie ile Ron birbirlerini tamamlıyorlar. Hermonie ile Harry bu kadar iyi bir çift olamazlardı.

2 Beğeni

filmlerde en nefret ettiğin şeylerden biri esas oğlan ile esas kız birliktelğidir bu yüzden bir çok filme gıcık olmuşumdur başlarında İT ve ŞİMŞEK HIRSIZI gelir ondan dolayı böyle bir birlikteliğin olmaması beni mutlu ediyor açıkçası :slight_smile:

2 Beğeni

Bence oldukça iyi bir çift olabilirlerdi.Çünkü Harry oldukça yetenekli bir büyücü, Hermione ise gerçekten hem zeki hemde yetenekli, zaten sihir bakanı olması da bunun bir kanıtı:) Yani bence Harry, Hermione çifti oldukça iyi olurdu…

1 Beğeni

Bence Harry ve hermione çift olmalıydılar ronla değil

1 Beğeni

Asla Harry ve Hermione’yi bir çift olarak tanımlamadım ve ihtimal çerçevesine bile almadım. Çok iyi anlaşıyorlar ve ortak özellikleri var fakat benim için çiftten daha çok birer "Yakın arkadaş"lar ve böyle iyiler :))

1 Beğeni

Bende sana katılıyorum

1 Beğeni

Olmazdı. Olsaydı beklenen bir şekilde biterdi. Böylesi daha iyi.

Böyle dedikodular yapmayalım, Hermione artık Harry’in yengesi.

2 Beğeni

10 numara 5 yıldız olurdu.

Ya abartmayın burada Harry & Hermione’den bahsediyoruz! Yani Harry Potter’da en sevilen karakterlerden!!! Ne “olurdu” su? Bu ikiliye “olurdu” demek yakışık almaz. Onlara “Mükemmel Ötesi Olurdu” demek lazım. Ya ne kadar yakıştıklarını görmüyor musunuz? Nasıl bu güzellikleri değil de “Ron & Hermione” yi tercih edersiniz! Nasıl “Harry Potter” a “Ginny Weasley” yi yakıştırırsınız! Bence asıl “Harry & Hermione” olurdu. Yani benim gibi her Potterhead’den de bunu demelerini beklerim.
HEY, POTTERHEAD’LER! Size söyleyecek 2 çift lafım var.

1. “Harry Potter” & “Hermione Granger” ı birbirine yakıştırmayan, “Ron Weasley” & “Hermione Granger” ı tercih eden GERÇEK bir POTTERHEAD değildir.
  2. Baştan beri Harry’nin ve Hermione’nin birbirine olan ilişkilerini fark etmediyseniz AŞK OLSUN SİZE!

EVETTTTT!!! Valla da olurdu.

:slight_smile:

@Agape Hary Potter aday listesine yazmasak mı? Seri anketten çıkıp, 25 kitaplık listeye girmezse diye korkmaya başladım. :slight_smile:

1 Beğeni

Tabii, kadın artık zengin oldu. Bizi düşünecek durumda değil.
Eline para geçti ya, daha niye uğraşsın kitap yazmaya?
Hangi yazar bizi (sevgili okurlarını) düşünür ki?

Filmleri izlemiş + ilk 3 kitabı okumuş biri olarak bence olabilirdi. Zaten yazarı da sanırım özür diliyordu bu çiftlik meselesinde.(Kadın ağır kolpa orası ayrı.) Tabii dediğim gibi seriye çok hakim biri değilim.

1 Beğeni