Bez Cilt Dünya Klasikleri Serisi (Koridor Yayınları)

Teşekkürler alper liste için

1 Beğeni

Selam, bu seri için nerede uygun indirimler oluyor gördüğüm kadarıyla BKM’de %35 mevcut Amazon’da pek indirim yok %40-50 civarı gördüğü oluyor mu?

kitap16-da 40% indirim

1 Beğeni

Dorian Gray’in portresi sansürlü mü? İş bankası’nın sansürsüzdür sanıp almıştım ve sansürlüydü.

1984 çıkmadı ama muhtemelen çevirirler.

@Yuso4656 bu seriden Dorian Gray almadım, hangi baskıyı çevirdiler bilmiyorum. Bazı aylar kitap sitelerinde yüzde 40 indirim olduğunu hatırlıyorum.

2 Beğeni

Koridor yayınları, çok güzel ve anlamlı bir iş yapıyorsunuz. Ama aramızdan talihli birilerinin -ki o birisinin ben olmasını canı gönülden dilerim- o kitap şaheserlerini eline alıp ciltleri okşayabilmesi, sayfalarını aralayıp o güzel kokusunu içine çekmesi ve ardından kitabın içerisinde kaybolabilmesi için bir çekilişte siz yapmaz mısınız… Böyle bir yüce gönüllülük size çok yakışır. Ne dersiniz. Eğer cevabınız evetse ilk olarak ben demek istiyorum “Çekilişe katılma istiyorum”

62 . Bez ciltli klasiğimiz İnsan Nedir? Mark Twain’in ölümsüz eseri oldu!
Bülent Doğan’ın özenli çevirisi ve Ayşe Fitnat Ece’nin editörlüğüyle İnsan Nedir? şimdi @istanbookcom’da haftaya ise tüm kitapçılarda!

https://twitter.com/koridoryayinevi/status/1364216247739703299?s=20

6 Beğeni

Bu seriyi çok alasım geldi kitap ciltleri ve kapakları hoşuma gitti ama sansürlü veya özet baskı yapıyorlar sanırım Dorian Gray ve Sefiller’de onu gördüm. Sizce yine de alınacak bir seri mi hepsini toplamak da istiyorum.

Sansür yok kitaplarda özet baskıda değil tam metin sadece sefiller kisatilmis metin oda ilerki zamanda tam metni çıkacak

Dorian Gray’de olmadığına emin misin Türkiye’de bir tek Everest’in baskısı sansürsüz diye biliyorum ben.

Dorian Gray sansürlü mü acaba bu yayında?

Ötüken neşriyattan çıkan kitapta sansürsüz.

1 Beğeni

9 Beğeni

62 - Aptallığın Övgüsü
63- İnsan Nedir?
64- Bir Kuzey Macerası

@fortknoxt şunların da sıra numarası şu şekilde.

48- Savaş Sanatı
49- İvan İlyiç’in Ölümü

1 Beğeni

Teşekkürler. Listeyi güncelledim. Genellikle acele etmiyorum bu tip listelerde. ya yayınevine sorup yada yayınevinin sosyal medyasından takip ederek hata payını azaltacak şekilde belirlemeye çalışıyorum listeyi. Bugün listeyi yayınladılar sağolsunlar. En iyi ve doğru şekilde güncellemiş olduk.

1 Beğeni

5 Beğeni

HAY uçunca koridor baştacımız oldu.

4 Beğeni

Cilt konusunda HAY ile yarışır seviyede. Ben baskıları beğeniyorum.

3 Beğeni
3 Beğeni

“Küçük Kadınlar” kitabının devam kitaplarından ikincisi olan “Little Men” Temmuz ayı gibi çıkacağı söylenmiş.

3 Beğeni