Bilinçli Olarak İzlediğimiz İlk Anime

Code Geass. Muhteşemdi.

1 Beğeni
  1. sınıfta bir arkadaşımın önerisiyle başlamıştım. Şu an tam hatırlamıyorum ya Hunter x Hunter 2011 ya da Sword Art Online olması lazım.

Kabuktaki Hayalet filmi ile bir ilgisi var mı bu animenin?

1 Beğeni

Animeden uyarlanmıştı o sanırım ama animenin yanına bile yaklaşamaz, izlemediysen şiddetle tavsiye ederim.

2 Beğeni

Evet, onun uyarlaması. Gerçekten animesi daha başarılı.

1 Beğeni

Henüz izlemedim. Yakın zamanda izleyeceğim.

2 Beğeni

Tamamdır. Teşekkürler.

1 Beğeni

Akame ga Kill:) Çok beğenilmiş ve en üstte diye ondan başlamıştım.İlk tanışmam daha öncesinde Death Note’la olmuştu.Ancak 5,6 seri mangasını alıp okuyup,az da animesini izlemiştim.Sonra arkadaşla aramızdaki olay yüzünden baya soğudum :slight_smile: Ve evet 6 yıl olcak animelerle tanışalı ama hala Death Note izlemedim.Pişman değilim :slight_smile:

1 Beğeni

Insanlarin geneline oranla anime ve manga olayina cok daha gec girdim. Ondan o kadar koklu bir gecmisim yok ama herhalde ciddi ciddi izlemeye baslamam arkadasimin Naruto ve One Piece hakkinda bahsetmesi uzerine oldu. Ama gercek darbe ve bana Anime izlettirten seri, envayi cesit Mechlerin ve ucaklarin bulundugu bir oyun hakkinda fantaziler kurarken Mech izlemeye karar vermem uzerine izledigim Evangelion serisi oldu.
Ilk once Gundam’a girmeye calistim ama, o donemlerde Star Wars evrenine girmeye korkan birisi olarak Gundam’in timeline’i gozumu korkuttu. Bunun uzerine baska bir mech serisi aradim. O donemde Evangelion karsima cikti ve basindan sonuna kadar cok buyuk bir zevk alarak izlemistim ama su an izlesem neler dusunurum merak ediyorum.

2 Beğeni