Bir Hayran Filmi: "Severus Snape ve Çapulcular" [TÜRKÇE ALTYAZILI]

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Bir Hayran Filmi: "Severus Snape ve Çapulcular" [TÜRKÇE ALTYAZILI] – Fantastik Canavarlar

image

Broad Strokes adlı amatör bir ekip Severus Snape ve Çapulcular (Severus Snape and the Marauders) adlı, Severus Snape’in gençliğinde geçen bir kısa filme imza attı. Bu harika hayran yapımı filmi, sizlere Türkçe altyazılı olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Hikâye 1978’te James, Sirius, Lemus ve Peter Hogwarts’tan mezun olmaları sonrasında geçiyor. Bir barda kutlama yapan Çapulcular, oraya Lily’yi görmek… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bence çok güzel bir film. Lily yine her şeyi yanlış anlıyor ******

Yani normal bir filme göre tabii ki biraz büyüler vs dandik. Ancak bunu tabii ki bir film olarak değil, bir hayran filmi olarak değerlendirmek doğru olur. Hayran yapımı herhangi bir filme kıyasla daha iyi olmuş tabi ki.

Berbat ve çok kalitesizdi. Varisin kökenleri de hayran filmi ama kaliteliydi yani. Büyü efektleri o kadar kötüydü ki birbirlerine büyü yaparken dans ediyor gibi duruyorlardı. Konusunu da mantıklı bulamadım.

Sevgili Ali, lütfen yazdıklarına biraz daha özen göster. Ne dediğini anlayacağım diye kırk takla attım. “Tabiyki” değil, “tabii ki.” Cümle aralarında da nokta ve virgül kullanmanı rica ediyorum. Telefondan bu kadar oluyor falan deme, ben de telefondan yazıyorum şu an bu mesajı :slight_smile:

2 Beğeni

Pekala, bundan sonra yazım kurallarına dikkat edeceğim. Uyarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

Güzel olmuş.Sadece diğer karakterler fazla zayıf gösterilmiş