Bir Muggle Doğumlu Slytherin'e Seçilebilir mi?

Amcası dayısı Slytherin ise neden olmasın?

2 Beğeni

Seçilebilir ama üzerler. Mezun olana kadar her gün, gece gündüz neler çeker kimbilir :grimacing:

2 Beğeni

Bana göre olamaz çünkü seçmen şapka seçtiği için bunun mümkün olduğunu sanmıyorum. Ama şöyle bir detay var. Seçmen şapka “görevde bulunduğu yüzyıllar boyunca yaptığı seçimlerde birkaç hata yapmıştır”. Bu yüzden ufakta olsa bir ihtimal olabilir.

Seçmen şapka kimi zaman inisiyatif alabiliyor. Bunu Harry lütfen Slytherin olmasın Gryffindor olsun dediği zaman şapka madem öyle istiyorsun öyle olsun demiştir.

Seçmen şapkayı 4 büyük büyücü büyüledikleri için Slytherin’in bir bulanıkın kendi binasında olmaması için her şeyi yapacağına eminim (adam sırlar odası yapıp içine de kocaman yılan koymuş bulanıklar için). Hermione Slytherin’e gitmek istiyorum deseydi bu mümkün olmazdı bence.

1 Beğeni

Seçilse bile mezun olamaz.

1 Beğeni

Zaten normal bir muggle oraya gitmek istemez herhalde :sweat_smile: Çünkü ya

bu olur ya da

bu olurdu.

:grimacing:

1 Beğeni

Kendini ispat ederse dışlanacağını sanmam.

2 Beğeni

Bence gayet de seçilebilir, hatta safkan takıntılı büyücülerden daha mantıklı olduğu için onlara haddini bildirir.

2 Beğeni

Bence seçilebilir. Seçmen şapka karakterlerine göre seçiyor.

2 Beğeni

İnternetteki bütün bina testlerini çözdüm. Bir muggle doğumlu olarak Slytherin’inim demekten gurur duyuyorum.

Myrtle Ravenclaw’dı kanka.

Eğer hırslıysa seçilir ama o kadar eziyet ederler ki intihar etmezse belki mevzun olabilir!!!