Bir Yılın Kitapları 2023 (1000Kitap Okuma Raporu)

1. kitap da Kaos Sarayları onu da eklemiş olayım :face_with_hand_over_mouth: Biraz altında kalmışım yine de fena değil diyip yeniyıla da aynı sayıda hedef koydum bakalım neler olur :hugs:
17 Beğeni

Bu sene çoğunluk çizgi roman oldu. :slight_smile:

15 Beğeni

Bu yıl güzeldi. Gelecek yıl daha güzel olur umarım. Okuyacağım Malazan, Diskdünya, harika bkklar, Vonnegut, PKD kitaplarını düşününce kötü bir yıl olamaz gerçi.

Çevrenizdeki 5 kişinin ortalamasıymışız diye bir söz varmış sıkça duyduğum son günlerde. Bakalım ben kimlerin ortalamasıymışım görelim. En çok okunan yazarlar PKD, Agatha, Le Guin, Jinji Ito ve Pratchett olmuş bu yıl. Valla çok değişik bir karışım olmuşum ben. Bakalım gelecek yıl nasıl bir karışım olacağım? Spoiler alert. İlk bitecek kitap Ucube Kocakarılar olacak gibi yeni yılda. Spoiler alert.

Herkese bol kitaplı, herkesin gönlündeki kitapların arka arkaya basıldığı, bol bol okuma yapabildiğiniz keyifli, sağlıklı bir yıl dilerim.

16 Beğeni

0

Bu yılın en iyileri Dreadgod, She Dreams In Blood ve Gods of Blood & Powder oldu. Gün gelir de dilimizde görebiliriz umarım.

19 Beğeni

12 Beğeni

10 Beğeni

2024’ün daha verimli geçeceğini umuyorum.

13 Beğeni