Blog ve Site Önerileriniz

(Bahadir) #22

Eserimi paylaşmama imkan verdiğiniz ve diğer yazar/ yazar adayı arkadaşları okuyabileceğimiz bir platform yarattığınız için tebriklerimi sunarım.

Yararlı olduğunu düşündüm bir kaç bilim ağırlıklı ve forum üyelerinin ilgisini çekebilecek yayınlar yapan siteleri önereceğim ben de…

BONUS

Kayıp Rıhtım eski site ( Arşiv)

(Burak G13) #24

Merhaba arkadaşlar. Yeni kurduğum site için herhangi bir konuda bana içerik gönderebilirsiniz. Konu ayrımı yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

(Bahadir) #25

Tanrılarla Konuşmak Son kitabım, okumanızı ve üzerine sohbet etmeyi çok isterim. Epey kısa 45-50 sayfa tamamı. Yorumlarınızı bekliyorum.

(Burak G13) #26

Tabi okumak isterim. Basılı bir yayın mı? site üzerinde mi? Ulaşabileceğim bir link var mı acaba ?

(Bahadir) #27

Linki yukarı koydum. Bir kısmını ingilizce yazmış olduğum ve henüz tercüme etmediğim için daha basımı ile ilgilenmedim ama dediğim gibi internette. okursan çok sevinirim.

(Tugrul) #28

Sadece kendimi takip etmek için blog tutuyorum. Genelde hep taslaklardadır yazdıklarım :ç)

lisansüstü öğrencilerin işine yarayacağını düşünerek hazırladığım bir de böyle bir link portalım var,

(Uygar Özdemir) #29

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: yeğenimin kitap blogunu paylaşarak aile desteği veriyorum! :grinning: bol bol gençlik romanı ve gençlik filmi için bakınız efendim. :roll_eyes:

(Kasvet Ulu) #30

Seçkiye göndermediğim ve daha önce yazdığım kısa öykülerimi burada paylaşmak istedim.

https://polikromhatiralar.blogspot.com/

Korkmadan, çekinmeden ve avangart metinler yazıyorum. Suç, ihanet, delilik, şiddet, seks, küfür ve ölüm üzerine…

Edit: Merhaba. Birçok öykü ekledim. Blogun da elini yüzünü bir düzenledim.

(Feslegeen) #31

Bende yeni açacağım bloguma tema ariyorum yardımcı olabilecek varmı

(Kasvet Ulu) #32

Ben de default olanlardan birini kullandım. Çok bilmiyorum, üzgünüm. :sweat:

(galeme) #33

Hocam sizin site için izin istiyor.

(Kasvet Ulu) #34

Hmmm… Ne izni? Bakayım biraz.

Edit: Düzelttim. Hay Allah, başıdan beri kimse erişemiyormuş o zaman. Üzüldüm bu duruma.

Merhaba, çoğunlukla okuduğum kitapları yorumlayacağım, aralıklarla da çalışmalarımı paylaşacağım blogumu bırakıyorum.

https://okuruntesellisi.blogspot.com/