Brandon Sanderson

3 Beğeni

Steelheart serisi 3 kitaptan mı oluşuyor? Yoksa çevrilmeyen kitaplarda var mı? Aradan kaçırmışım. Kapaklarda isimler ingilizce olunca çevrilmemiştir sanıyordum. :grin: Anladığım kadarıyl Cosmere kitabıda değil.

2 Beğeni

Tamamı çevrildi, 1.5 numaralı kitap olarak geçen 80 sayfalık kısa bir hikaye kitabı var ama onu basacaklarını sanmıyorum. Cosmere’e dahil değil seri.

2 Beğeni

Bir arkadas yazarin imzali kitaplari icin cekilis bulmus benimle paylasmis bende kaydoldum referans linki de asagida. Benim linki kullanabilir yada bagimsiz kendi kaydinizi yapabilirsiniz. Iyi sanslar

http://www.mysticabooks.com/U/zmxHIim6NO

4 Beğeni

Alcatraz serisini okuyan veya okuyacak arkadaşlar, kitapların orjinalindeki baskılarda kitap içi çizimler var. Malum yerlerden İngilizce epub indirip çizimlere de bakabilirsiniz. Ben de 3-5 kitap arasını İngilizce okuyunca fark ettim.
Alcatraz 5 cidden tam yerinde(!) bir son ile bitiyor. Bir sonraki kitap da şimdilik ufukta görünmüyor. 4. kitap ile 5. kitap arası 6 yıl(2010-2016). 6. kitap ne zaman çıkar kim bilir.

1 Beğeni

Sürekli yazmasıyla, birden fazla seriyi aynı anda yürütmesiyle, samimiliği ile bizi kendine hayran eden bir yazar, ancak çok büyük bir eksisi var bence ‘‘İyi sonla bitirme hastalığı’’ adını veriyorum ben buna.Her kitabını iyilerin kazanmasıyla bitirmesi sonlarını tahmin edilebilir yapmasa keşke

2 Beğeni

Secret project açıklandı.

Bize 5 yıla felan ancak gelir heralde :frowning:

1 Beğeni

Üstteki mesajda bahsettiğim kitabı ücretsiz yayınlamış isteyenler aşağıdaki linkten indirebilir.

4 Beğeni
3 Beğeni

Birisi özetleyebilir mi acaba? Gelecek kitaplarından bahsediyor galiba.

1 Beğeni

Sabah gördük biz de Rıhtımca. Haberini hazırlayacağım gün içinde :slight_smile:

2 Beğeni

Çok güzel olur. Çok teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

Bekliyoruz heyecanla :slight_smile:

İngilizcem bazı yerleri doğru anlamama yetmemiş olabilir de :flushed:

2 Beğeni

Epey uzun ama çok güzeldi, beni bayağı heyecanlandıran şeyler okudum. Tek üzüldüğüm Wax ve Wayne oldu, olsun ama eninde sonunda gelir o da. Teşekkürler paylaştığınız için, takip edemiyordum yazarı son zamanlarda.

1 Beğeni

az önce ritmatist’i bitirdim diğer kitaplarına göre daha basit -low fantastik olan diğer kitaplarına göre de daha basit- ve tahmin edilebilir kaçmasına rağmen merak da ettirdi ve okurken güzeldi yani o yüzden ikinci hakkında bi bilgi var mıdır acep? Bakındım da biraz bulamadım gibi

1 Beğeni

Rithmatist’le alakalı bir gelişme yok. Yazar son yazısında önceliğe Alcatraz 6’yı aldığını söyledi ki 2019 sonuna kadar Alcatraz bitse bile Rithmatist devamının en ama en erken olarak 2020 sonlarına doğru çıkacağı öngörülebilir. Yani Rithmatist’i yakın zamanda beklememek lazım.

3 Beğeni

Cidden Ritmatist her seferinde biraz daha erteleniyor. Bosuna beklemeyelim.

Bu gidisle Elantris 2 cikar ritmatist cikmaz

2 Beğeni

İnternette bir şeye bakarken şans eseri Elantris ile alakalı bir şey buldum arkadaşlar. Brandon’un kendi sitesinden yayınladığı ama kitapta olmayan bir bölüm varmış. Bunu birileri çevirmiş ve adına da Elantris’in Umudu demişler. Çok detay bakamadım. Bakmak isteyen ve bilmeyenler bir bakabilir.

1 Beğeni

Portal

Forum

https://forum.kayiprihtim.com/t/elantrisin-umudu-brandon-sanderson/3241

6 Beğeni

Evet ben bunları görmemişim, gözümden kaçmış. Paylaşmanız iyi oldu. Benim gibi görmeyen kaldıysa rahatça bilgi sahibi olabilir. :slight_smile:

2 Beğeni