Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

Cadı sözcüğüyle her karşılaşmamızda ilk aklımıza gelen yüce varlık, kurbağaların koruyucusu, hiçliğin bekçisi, evrendeki kaosun müsebbibi, yüzlerce yıllık yaşamında elde ettiği sayısız unvanın sahibi ve ama belki de en önemlisi forumumuzun neşe kaynağı Cadı Hazretleri’nin doğum günü kutlu olsun. Dünyanın altını üstüne getireceğiniz nice yüzyıllara Hazretler. :buyucu:
@Agape

3 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun. @SJack

2 Beğeni

Robot adam nice yıllara @SJack

3 Beğeni

@SJack doğum günün kutlu olsun dostum :birthday:

2 Beğeni

Escek escek dediler ama hiçbir şey olduğu yok. Nedir bu sıcaklar? @SJack Doğum günün kutlu olsun. :slight_smile:

2 Beğeni

@Kehribar @SherlockHolmes @Blackheart ve @Artorias teşekkür ederim arkadaşlar. Bugün ilk kez bir doğum günü pastasının mumlarını üfledim. Gerçi üstünde 31 tane mum yoktu ama olsundu. :joy:

4 Beğeni

Mutlu yıllar @SJack . Biraz gecikmeli alacaksın bu mesajımı çünkü intergalaktik iletişim sistemlerimiz henüz tam randımanla çalışmıyor. (Mum ne be, daha teknolojik bir şeyler yapmalı artık)

2 Beğeni

Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun, mutlu yıllar :tada: @SJack

3 Beğeni

Bugün 20 yaşıma 39 derece ateşle giriyorum.Yani mükemmel ne diyeyim …

2 Beğeni

@Artorias Nice güzel ve mutlu senelere, iyi ki doğdunn :birthday:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Hep beraber nice yıllara. :blush: :partying_face:

:krs:

2 Beğeni

Doğum günün kutlu olsun @Artorias nice mutlu huzurlu, sağlıklı, bol bol okumalı yaşların olsun. Kitaplıkların kitapla dolsun. :birthday: :sparkler:

2 Beğeni

Doğum günün kutlu olsun @Artorias :birthday:

3 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun :tada::blush:

2 Beğeni

@Blackheart @Kalbars @Korgi Çok teşekkür ederim. Hep birlikte nice yıllara. :blush:

4 Beğeni

Doğum günün kutlu olsun, kitaplarla dolu zamanların olsun :books::cherry_blossom::tada: @Artorias

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Çok naziksiniz. :blush:

1 Beğeni

Mutlu senelere @Artorias

1 Beğeni

Mutluluk ve kitaplarla dolu bir yaş diliyorum :partying_face: :partying_face: :partying_face: @Artorias

1 Beğeni

@keltmuzoso Teşekkür ederim. :blush: @SJack :relieved:

1 Beğeni