Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

(İbrahim Şahin) #64

Doğum günün kutlu olsun :confetti_ball::tada: @Agape

(Hiçliğin bekçisi…) #66

Peş peşe mesaj atınca bir şey yapıyordum ama unuttum şimdi onu. @Shakan @ohyespatates Öncelikle teşekkürler ama doğum tarihim birkaç ay önceydi. Yine de görünce düşünüp yazmanız beni sevindirdi. Lakin bugün benim foruma üye olduğum tarihin yıl dönümü. :smiley: Orada bir karışıklık var. Geçen gün ben de öylesine bakarken keşfetmiştim. :slight_smile:

Yani dostlar doğum günleri yan sekmede. :slight_smile:

Ama itiraf edeyim bi’ sevindim. :smiley: :relaxed::relaxed:

(Ahmet Hakan) #67

Yanında pastayı görünce konu aklıma geldi, doğum gününü kutlamamak olmaz dedim ama onu bile tutturamamışım :joy:

(Burak Kuşcu) #68

@Agape foruma katılma yıldönümünüz kutlu olsun :smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #69

@Shakan vallahi ben mutlu oldum. Bir kez daha doğdum (ve yaşlandım ama orasını çok şaapmıyoruz şimdi) :smiley: Sene sonu artık inşallah yakalarsın diyelim. :smiley:

@Mevlevisultan Teşekkür ederim. Cake Day partisi ne zaman yapıyorsunuz? Beni çağırmayı unutmayın. :sweat_smile:

(Burak Kuşcu) #70

Bugün CNR da yapalım :smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #71

CNR’da bit kadar kehveye geçen sefer 17.5 tl filan istemişlerdi baya söylenmiştim. Oradan su bile alınmaz. :rofl: O parayla kitap alırız. :smiley:

(Burak Kuşcu) #72

Vuuu o neymiş öyle. O zaman fuara uğramadan bankama uğrayıp Cake Day CNR kredisi çekmem gerekebilir. :slight_smile:

(Burak Kuşcu) #73

Benim hatırladığım kadarıyla TÜYAP pahalıydı ama CNR o kadar değildi yanılıyorum demek ki.

(Hiçliğin bekçisi…) #74

İkisi de çok pahalı ya. Vallahi yoldan iki simit, üç su filan almak lazım. :smiley: Ben çünkü bir noktadan sonra yığılışa geçiyorum. :smiley:

(Cankut Değerli) #75

Mesajları görünce doğumgünü kutlama mesajı atacaktım. Değilse madem, o zaman foruma geliş yıldönümün kutlu olsun @Agape, forumun muzip ablası. :birthday: