Bugün Seni Ne Üzdü?

Hayatın bir şeylere üzülerek vakit kaybedecek kadar kısa olduğunu biliyoruz, bu yüzden soruyorum; bugün seni ne üzdü ve ileride dönüp baktığında üzüldüğüne, eşi benzeri olmayan gülüşünü feda ettiğine değecek mi?

6 Beğeni

Yağmur gibi yağıyor başıma taşlar, ille dostun bir bakışı da zar eyler beni…
Şu ellerin taşı bana hiç değmez, ille dostun bir gülü de pareler beni…

4 Beğeni

Sabahlara kadar oturup konuşalım
Kimse duymasın
Mavi bir gökyüzümüz olsun kanatlarımız
Dokunarak uçalım…

2 Beğeni
1 Beğeni

Seninleyim eğer sen istersen, yalnız değilsin. Bu dünyada umut her yerde…

1 Beğeni

Ah, teşekkürler. :pray:

Bu sıralar ruh halim biraz dengesiz dinlediğim müziklere de etki ediyor.

1 Beğeni

O zaman size benim için gerek ritmiyle gerekse sözleriyle tebessüm bıraktıran bir şarkı ithaf edeyim. Bol yıldızlı geceler :milky_way:

1 Beğeni

Güzelmiş, teşekkür ederim.

Ben de bunu atayım o zaman.

Not: Bu arada her zaman depresif şeyler dinlemem, konsepte uygun olsun istedim. :rofl:

2 Beğeni

Çok tatlı bir şarkı ^^ teşekkürlerrr

1 Beğeni

Kardeş Payı’ndaki Emrah’ın repliği geldi aklıma.

“Çok düşünme, Allah korusun kafayı yersin.”

Ne zamandır en büyük fentazim şöyle saracak bir komedi şovu bulup sabah akşam yardırmak. Eldeki tüm numuneyi tükettim bir şey kalmadı ama. :rofl: Gidin 1-2 sezon İşler Güçler çekin dert sıkıntı kalmaz bende.

1 Beğeni

Bana da lazım bundan… alooo yetkililerr el atın olaya…

1 Beğeni

Eskiden Sıdıka diye dizi vardı. Kardeş Payı ve İşler güçler haricinde Youtube’da onu izliyorum :upside_down_face:

2 Beğeni

@MelihAntepli @Alerun

Kaguya-sama’yı izliyorum anime olarak, onu da çok sevsem de tam istediğim Selçuk Aydemir ya da Cem Yılmaz mizahı değil. Japon mizahı daha farklı bir tarz.(Tabii o da çok güzel bir seri.)

Konu dışı olarak belirteyim;

Daha pozitif bir insan olmaya gayret ediyorum ama her geçen gün. Yazma ve müzik işine odaklanmayı planlıyorum, bu açıdan geçen günlere göre daha iyiyim.

2 Beğeni

Bir gözlüğe 350₺ vermek
Marketteki fiyatlar
Zamlar
Hocanın ödevlere verdiği en yüksek notun 25 olması ve 25 aldığıma sevinince sonra bir üzüntü geldi onu da ekleyeyim.

9 Beğeni

Sınavım vardı. Gayet güzel geçti ama bu hafta çok strese girdim ve nedense beni bugün baya üzdü bu “stres” olayı.

2 Beğeni

Kredi kartı ekstresi…

2 Beğeni

Artık atlattın sonuç olarak, sıkma daha fazla canını. Kendini rahatlat ve stres kaynaklı üzgün geçirdiğin gününü telafi et :relieved: :heart:

1 Beğeni

Çok çok çok çok teşekkürler içim biraz daha rahatladı. :heart: :heart:

1 Beğeni

Kedimin patisinin kalorifer peteğinin ızgaralarına sıkışmış olması. Ben işteyken annem oyun oynatıyormuş topu koltuktan zıplayıp peteğin üzerine gidince zıplaması ile ön sağ patisinin parmağı ızgaranın arasına girmiş ve çıkaramamış. Annem telaşla kurtarmaya çalışırken bir yandan da beni aradı. Hayatımda ilk defa bir kedinin böyle bağırdığını duydum telefondayken bir yandan Loki bağırıyor bir yandan annem ağlıyordu. Elim ayağım boşaldı resmen işten çıkıp taksiye atlayıp eve nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. O arada annem tahta kaşıkla ızgarayı ayırıp parmağı çıkartmış ama inanılmaz canı yanmış. Apar topar veterinere götürdüm neyseki kırık çıkık yok sadece biraz ödem olmuş şişliği var. Şuan iyi yürürken kullanmamaya çalışıyor hafif topallıyor ama düzelecek inşallah.

4 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Bunların hepsi yaramaz. :slight_smile: Benimkilerden biri de kuş yakalayacağım diye balkondan aşağı atlamış ve düşüp kalçası kırmıştı. Ameliyat filan oldu, zorlu bir süreçti.

Bu arada fotonuz Denethor’a ne kadar benziyor öyle. :slight_smile:

1 Beğeni