ÇEKİLİŞ: J. K. Rowling'den Boş Koltuk ve Edebiyat Temalı Kupalar

Kendisiyle Stargate mi? Star Trek mi? tartışmasında bir sonuca ulaşamasak da hem fikir olduğumuz şeylerden birisi de - muhtemel tüm rıhtım camiasının ortak noktası- paylaşmayı seviyor olmamız. Bu yüzden @Bay_Karamsar’ın yaptığı çekilişle bize bu yolu açtığı için öncelikle kendisine teşekkür ediyorum. Açtığı bu yolda ben de bir taş koymaya karar verdim.

Bu seferki çekilişimiz @Bay_Karamsar’ın yaptığından farklı olarak 3 Kişiye paylaştırılacak. Elimizde ki ürünler ise şu resimde görülebilir;

Resimden anlaşılacağı üzere ürünler sıfır kilometre olup kupaların kutuları açılmamış vaziyettedir. Kupa kazanan arkadaşlara da ekstra bir sürprizim olacak bu da bana saklı kalsın :slight_smile:

Çekiliş kuralları kısaca şöyle (@Bay_Karamsar’dan arakladım :slight_smile: ) :

• Çekilişe katılmak isteyenler, forumumuzdaki bu başlık altına “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı atarak, çekilişe katılabilirler.
  • Çekilişe katılım 8 Nisan Pazar günü, saat 23:59’a kadardır. (küsüratlı saat meslek hastalığı)
  • Çekiliş 10 Nisan Salı günü, saat 21:00’da yapılacaktır.
  • Katılımcıların google drive üzerinden açacağım bir cetvel üzerinde sıralı numaralarla, katılım sırasına göre numaralandırılacak. Daha sonra bu numaralar arasından random.org aracılığı ile 3 numara çekilemek sureti ile çekiliş tamamlanacaktır. Çekiliş sırasında video çekeceğim, becerebilirsem (@magicalbronze destek atarsa) twitch kanalı üzerinden canlı yayın yapabiliriz.
  • İlk numaraya; J.K. Rowling Boş Koltuk Kitabı, İkinci Numaraya; Kafka Kupa, Üçüncü Numaraya; Edgar Allan Poe Kupası verilecektir.
  • Çekiliş sonucu, kura çekilip, isim belirlenir belirlenmez, yine bu başlık altında açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan ismin hediyeye ulaşabilmesi için, özel mesajla tarafıma vereceği adresin eksiksiz olması gerekmektedir. Kargo teslimatını etkileyecek özel durumlar varsa, onlarında belirtmesi gerekmektedir. (Örnek: Belli bir zaman aralığında şehir dışında olmak.)
  • Tüm hediyeler MNG Kargo ile gönderilecektir. (MNG Kargo buraya getirmiyor diyen arkadaşlar olursa özel mesajdan iletirler.)
  • Ek bir not; yanlış anlaşılmalara mahal vermemesi açısından, forumda yönetici olmamdan ötürü yönetici/mod arkadaşların katılımlarını yok sayacağım :).

Örnek teşkil etmesi açısından 100 katılımcı üzerinden yapılan üçlü çekiliş örneği

30

Herkese boş şans.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI;

Arkadaşlar bugün akşam çekiliş yapacaktık fakat benim bu hafta var olan yoğunluğumdan dolayı çekilişi gerçekleştirdim. Sonuçlar şu şekilde;

J.K. Rowling Boş Koltuk; @annihilator
Kafka Kupa; @zgen_z
Edgar Allan Poe Kupa; @dark.lord

Katılımcı numaralı liste; http://bit.ly/kr-kupa-cekilis
Çekilişe ait vide kaydı; http://bit.ly/kr-cekilis-video

Kazanan arkadaşlar adreslerini özelden yolladıklarında gönderimi yapacağım.

22 Beğeni

Günaydın, Çekilişe katılmak istiyorum.

Kupalar harika gözüküyor!

Bu ince davranışınız için tebrik etmekle beraber ben de çekilişe katılmak istiyorum izninizle. :krs:

Çekilişe katılmak istiyorum.

Çekilişe katılmak istiyorum :smile::smile::smile:

Çekilişe katılmak istiyorum. :+1:t6::smile:

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekilişe katılmak istiyorum :mage:

Ne güzel hep böyle çekilişler olsun :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::+1:t6:

Çekilişe katılmak istiyorum :slight_smile:

Çekilişe katılmak istiyorum. Belki ben kazanırım :grinning:

Çekilişe katılmak istiyorum. :joy:

Çekilişe katılmak istiyorum. :joy:

1 Beğeni

Buna katılırım işte ama gökten kitap yağsa bana taş düşer talihim ile bakalım bu sefer neler olacak :smiley:

“Çekilişe katılmak istiyorum.”

3 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.:krs:

Çekilişe katılmak istiyorum :slight_smile: