ÇEKİLİŞ [TAMAMLANMIŞTIR]: Dokudünya - Clive Barker

cekilis%20dokudunya

Hikâye, eski sanat hocam tarafınca bana hediye edilen bir halıdan geliyor. O halıya haftalarca bakındım ve örgülerinde bir şey olduğunu fark ettim; tam oradaydı, bir roman.

2000, Usa Today, Horror in Books and Movies: Clive Barker

Efendim, yapılacak çekilişle kazanan bir kişiye, yazarı Clive Barker’ın da mensubu olduğu İngiliz Fantezi edebiyatının Tolkien, C.S.Lewis, Lewis Carroll, Michael Moorcock ve J. K. Rowling kaleminden çıkan örnekleriyle hatırlayacağımız unutulmuş, gizlenen veya bilinmeyen büyülü ve mitsel diyarlar anlatısı geleneğini, Clive Barker’ın tabiriyle Barkerca temsil etmiş ve yazarın sevilen işleri arasında gösterilen 1987 tarihli Weaveworld romanının İthaki Karanlık Kitaplık dizisinden çıkan Dokudünya baskısını hediye edeceğim.

Çekilişte kazanana hediye edilecek baskının görselleri:

Kitaptan Görseller
Çekilişin yapılma yöntemini, dikkat edilmesi gereken kurallar ve katılımı gerçekleştireceklerin ve başlık içerisinde paylaşımda bulunacakların kabul ettiği varsayılan hususlar şöyle:

Açıklama

1 Çekilişe katılmak isteyenlerin, başlık altına sadece bir defalığına mahsus “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı atması, çekilişe katılmaları için yeterlidir.

2 Aşağıdaki belirtilen maddeler uyarınca;

a Bu çekiliş başlığı altında Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen forum ilke ve kurallarını ihlal eden mesajlar gönderen ve paylaşımlarda bulunanların,

b Bu çekiliş başlığı altında, herhangi bir konuda başlığı amacından saptıran, başlıkla alakasız bir konuda olumsuz nitelikler taşıyan veya kişisel ve kişiler arası düzeyde tartışmalara sebebiyet veren mesaj ve paylaşımlarda bulunanların ve ilgili mesaj(lar)a veya tartışma(lara) bağlı mesaj ve paylaşımda bulunanların,

c Bu çekiliş başlığı altında, bir kereliğine mahsus olduğu belirtilmesine rağmen birden fazla “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı atanların,

çekilişe katılma hakları iptal edilecek ve çekiliş listesine alınmayacaklardır.

3 Çekilişe katılım, 24 Kasım, Cumartesi günü, saat 20:00’a kadardır.

4 Çekiliş, 24 Kasım, Cumartesi günü, saat 21:00’da yapılacaktır.

5 Çekilişin yapılma usulü şu aşamalarda gerçekleşecektir:

a Katılımcıların isimleri, çekilişe katılmak için gönderdikleri mesajın sıralamasına göre düzenlenen listeye alınacak. Örnek, B kişisinin mesajı, A kişisinin mesajından önceyse, ilk listede de önce B’nin sonra A’nın ismi sıralanacaktır.

b Katılımcıların isimlerinin bulunduğu ilk liste, Random.org sitesindeki Lists & More hizmetinin alt hizmeti List Randomizer’a eklenerek, katılımcıların isimlerine çekiliş için numaralar verilecek.

c Random.org ana sayfasındaki, True Random Number Generator hizmetinden faydalanılarak, 1 ile katılımcı sayısı arasında rastgele bir sayı üretilecek. Üretilen sayıyla çekiliş numarası aynı olan katılımcı çekilişi kazanmış sayılacak.

c Ek 1 Kazananın d ve eklerdeki şartları gerçekleştirmemesine önlem olarak, kazanan dışındaki katılımcılar arasından yedek seçmek için c basamağındaki işlem iki defa daha uygulanacak ve iki yedek belirlenecektir.

c Ek 2 İlk çekilişte kazandığı tespit edilen katılımcının d ve eklerindeki şartları gerçekleştirmemesi halinde, hediye hakkı önce Yedek 1’e; o da devraldığı d ve eklerindeki yükümlülüklerini gerçekleştirmezse, hediye hakkı Yedek 2’ye devredilecektir.

c Ek 3 Eğer, Yedek 2, Yedek 1’den devraldığı d ve eklerindeki hak ve yükümlülüklerini yerine getirmezse, çekiliş geçersiz sayılacak ve ilk listede geriye kalan isimler arasında yeni bir çekiliş gerçekleştirilecek.

d Kazanan ismin, bir hafta içerisinde özel mesajla tarafıma (@Bay_Karamsar hesabına ) müracaat etmesi ve hediyenin tarafına ulaştırılabilmesi için kargo bilgilerini özel mesaj yoluyla eksiksiz biçimde göndermesi gerekmektedir. Aksi halde, _c Ek 1, Ek 2 ve Ek 3’e göre hediye hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

d Ek 1 Kargo teslimatını etkileyecek özel durumlar varsa, gönderilecek özel mesajda o özel durumların da belirtmesi gerekmektedir. Örneğin, belli bir zaman aralığında şehir dışında olmak, vb durumlar.

6 Çekiliş sonucu, kuranın çekildiği 24 Kasım, Cumartesi günü, saat 22:00’da açıklanacaktır.

7 Çekiliş hediyesi PTT Kargo’yla gönderilecektir.

8 Gönderici taraf, çekilişte hediyeyi kazanın -ya da madde 5 ve ek hususlarına göre yedek listesinde bulunup, kitaba hak kazanın- göndermiş olduğu adrese kargoladıktan sonra, kazananı bilgilendirecektir. Bu bilgilendirme işleminden sonra, gönderici taraf kargo süreci esnasında yaşanabilecek herhangi bir aksaklık ve sorun neticesinde yaşanan kayıplardan -kargonun teslim süresi, kargonun kaybı vb. durumlardan- sorumlu tutulamaz.

9 Bu şartlar ve ayrıntılar, genel duruma, öngörülmemiş değişkenlere ve ihtiyaçlara göre çekilişi düzenleyen tarafça değiştirilebilir; maddelerin geneli ve özelinde ekleme, çıkarma veya bunlar gibi değişikliklere gidilebilir.

Çekilişe katılacak herkese bol şanslar.

28 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum

2 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

2 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

2 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum

1 Beğeni

Tüh ya almıştım kitabı. Neyse katılacak arkadaşlara bol şans. İnşallah bir gün elimde olmayan kitap çekilişlerine. :smiley: @Bay_Karamsar

2 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

İstiyorum çekiliş katılmak.

1 Beğeni

Çekilişe Katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.

1 Beğeni