ÇEKİLİŞ (TAMAMLANMIŞTIR): Yıldız Lejyonları - Kameron Hurley

Yildiz_Lejyonlari_00


Efendim, iki talihliye yakın zamanda incelemesini yapmış olduğumuz Yıldız Lejyonları’nı çekilişle hediye edeceğim.

Öncelikle katkısı için sevgili @mit’e, yani M. İhsan Tatari’ye teşekkür ederim. Sayesinde bir yerine iki kişiye kitap hediye etme fırsatımız olacak.

Çekilişin yapılma yöntemini, dikkat edilmesi gereken kurallar ve katılımı gerçekleştireceklerin ve başlık içerisinde paylaşımda bulunacakların kabul ettiği varsayılan hususlar şöyle:

1 Çekilişe katılmak isteyenlerin, başlık altına sadece bir defalığına mahsus “Çekilişe varım!” mesajı atması, çekilişe katılmaları için yeterlidir.

2 Aşağıdaki belirtilen maddeler uyarınca;

a Bu çekiliş başlığı altında Üyelik Sözleşmesi ’nde belirtilen forum ilke ve kurallarını ihlal eden mesajlar gönderen ve paylaşımlarda bulunanların,

b Bu çekiliş başlığı altında, herhangi bir konuda başlığı amacından saptıran, başlıkla alakasız bir konuda olumsuz nitelikler taşıyan veya kişisel ve kişiler arası düzeyde tartışmalara sebebiyet veren mesaj ve paylaşımlarda bulunanların ve ilgili mesaj(lar)a veya tartışma(lara) bağlı mesaj ve paylaşımda bulunanların,

c Forumdaki bu çekiliş başlığı altında, bir kereliğine mahsus olduğu belirtilmesine rağmen birden fazla “Çekilişe varım!” mesajı atanların,

çekilişe katılma hakları iptal edilecek ve çekiliş listesine alınmayacaklardır.

3 Çekilişe katılım, 30 Aralık, Pazar günü, saat 20:00’a kadardır.

4 Çekiliş, 30 Aralık, Pazar günü, saat 21:00’da yapılacaktır.

5 Çekilişin yapılma usulü şu aşamalarda gerçekleşecektir:

a Katılımcıların isimleri, çekilişe katılmak için gönderdikleri mesajın sıralamasına göre düzenlenen listeye alınacak. Örnek, B kişisinin mesajı, A kişisinin mesajından önceyse, ilk listede de önce B’nin sonra A’nın ismi sıralanacaktır.

b Katılımcıların isimlerinin bulunduğu ilk liste, Random.org sitesindeki Lists & More hizmetinin alt hizmeti List Randomizer’a eklenerek, katılımcıların isimlerine çekiliş için numaralar verilecek.

c Random.org ana sayfasındaki, True Random Number Generator hizmetinden faydalanılarak, 1 ile katılımcı sayısı arasında rastgele bir sayı üretilecek. Üretilen sayıyla çekiliş numarası aynı olan katılımcı çekilişi kazanmış sayılacak.

c Ek 1 Kazananın d ve eklerdeki şartları gerçekleştirmemesine önlem olarak, kazanan dışındaki katılımcılar arasından yedek seçmek için c basamağındaki işlem iki defa daha uygulanacak ve iki yedek belirlenecektir.

c Ek 2 İlk çekilişte kazandığı tespit edilen katılımcının d ve eklerindeki şartları gerçekleştirmemesi halinde, hediye hakkı önce Yedek 1’e; o da devraldığı d ve eklerindeki yükümlülüklerini gerçekleştirmezse, hediye hakkı Yedek 2’ye devredilecektir.

c Ek 3 Eğer, Yedek 2, Yedek 1’den devraldığı d ve eklerindeki hak ve yükümlülüklerini yerine getirmezse, çekiliş geçersiz sayılacak ve ilk listede geriye kalan isimler arasında yeni bir çekiliş gerçekleştirilecek.

d Kazanan ismin, bir hafta içerisinde özel mesajla tarafıma (@Bay_Karamsar hesabına ) müracaat etmesi ve hediyenin tarafına ulaştırılabilmesi için kargo bilgilerini özel mesaj yoluyla eksiksiz biçimde göndermesi gerekmektedir. Aksi halde, c Ek 1, Ek 2 ve Ek 3 ’e göre hediye hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

d Ek 1 Kargo teslimatını etkileyecek özel durumlar varsa, gönderilecek özel mesajda o özel durumların da belirtmesi gerekmektedir. Örneğin, belli bir zaman aralığında şehir dışında olmak, vb durumlar.

f İkinci kitap için yukarıda belirtilen alt madde ve eklerine göre ikinci bir çekiliş daha düzenlenecek ve ikinci talihli buna göre belirlenecektir.

6 Çekiliş sonucu, kuranın çekildiği 30 Aralık, Pazar günü, saat 22:00 ’da açıklanacaktır.

7 Çekiliş hediyesi PTT Kargo’yla gönderilecektir.

8 Gönderici taraf, çekilişte hediyeyi kazanın -ya da madde 5 ve ek hususlarına göre yedek listesinde bulunup, kitaba hak kazanın- göndermiş olduğu adrese kargoladıktan sonra, kazananı bilgilendirecektir. Bu bilgilendirme işleminden sonra, gönderici taraf kargo süreci esnasında yaşanabilecek herhangi bir aksaklık ve sorun neticesinde yaşanan kayıplardan -kargonun teslim süresi, kargonun kaybı vb. durumlardan- sorumlu tutulamaz.

9 Bu şartlar ve ayrıntılar, genel duruma, öngörülmemiş değişkenlere ve ihtiyaçlara göre çekilişi düzenleyen tarafça değiştirilebilir; maddelerin geneli ve özelinde ekleme, çıkarma veya bunlar gibi değişikliklere gidilebilir.

10 Çekilişe katılan herkesin bu şartları okuduğu ve kabul ettiği varsayılmıştır.

Çekilişte kazanana hediye edilecek baskıların görselleri:

Çekilişe katılacak herkese bol şanslar.

2 Beğeni

Katılışa çekilmek istiyorum.

Değiştiriyorum Karamsar Bey.

“Çekişmeye varım!”

Arkadaşlar, çekilişe katılım cümlesini değiştirdim. Sihirli sözcüğü bulup, bir kere daha deneyin :slight_smile:

1 Beğeni

Çekilişe varım! (20 karakter…)

Kısaltayım derken… Kısıtlamalara takılmışım :sweat_smile: Neyse… Bir dahakine daha uygun bir şey bulurum :sweat_smile:

2 Beğeni

Kolay gelsin. Emeği geçenlere teşekkürler.

Çekilişe varım!

Çekilişe varım!(yirmi20)

Çekilişe varım teşekkürler.

Katılmak isterim. ^^

Çekilişe Varım, Teşekkürler.

Çekilişe varım! (yirmi)

Çekiliş yapmanı istiyorum.

Çekilişe varım.Şimdiden teşekkürler.

Çekilişe varım
Şimdiden herkese bol şans diliyorum.

Çekilişe varım!
Çekilişe varım!

Çekilişe varım! Varım!

Çekilişe varım!

Çekilişe ben de varım! :relieved:

Çekilişe varım!
Çekilişe varım!

Şansımı denemek istiyorum. Çekilişe varım!