Cinayet Alfabesi Artık Tam Metin

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Cinayet Alfabesi Artık Tam Metin – Kayıp Rıhtım

image

Agatha Christie’nin sevilen eserlerinden Cinayet Alfabesi bundan böyle tam metin olarak bizlerle. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Annem, babam, anneannem, teyzelerim,dayım vs. tüm aile olarak özel olarak Agatha Christie bağımlılığımız vardır. İlk Agatha Christie mi 12 yaşımda okudum. Yıllarca eksik çevirileri okuduğumuzu da sizin aracılığınızla öğrenmiştim sanırım. Tüm kitapları eksiksiz metne kavuşur, biz de en baştan zevkle okuruz umarım. :slight_smile:

2 Beğeni

Yüzsüzlük…
Eskiyi getir yeniyi götür yapsalar bari. 5-10 yıl sonra esas tam metin bu diye baskı yapmazlar umarım.

İlk kez okuyacaklar için iyi bir gelişme fakat daha yeni Agatha Christie kitaplarının kapakları yenilendi. Yeni kapaklarla tam metin olarak çıkmaması Altın Kitapların kepazeliğidir.

Kapakları yenileyeceksin. 50 yerde 50 kere yeni kapaklı kitapların tanıtımını reklamını yapıcaksın. Kimin kırptığı dahi belli olmayan eksik çeviri ile sözde yenilediğin kitabı satabildiğin kadar satıcaksın sonra “O kırpılmış eksik kitaptı ya boşver onu, bak bu tam metin asıl kitap bu, bunu alın” diye üzerine 5 tl koyup gerçek metinli kırpılmamış kitabı tekrar satıcaksın. Kusura bakmasınlar ama bu kepazelikten ve rezaletten başka bişey değildir.

Hangisini okuyacağımı şaşırdım. İki tane kitabını okudum şimdiye kadar fakat nereden devam etmem gerektiğini bilmiyorum. Kapaklar yenileniyor daha kötü hale getiriliyor derken bir de bu tam metin olayı çıktı.

Aa ya da biliyorum. Korsan kitaplarını alacağım. Ha bunlar para kazanmış ha merdiven altında basanlar.