Çizim Dosyası

çizimlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olsun istedim.İşte benim çizimlerim

43 Beğeni

Çizimler çok güzel. Ellerine sağlık.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Son iki çizim hoşuma gitti. Kaleminize sağlık.

1 Beğeni

sonuncusu çok enfes bir çizim olmuş

3 Beğeni

Resim yapmayı seven biri olarak ben bu başlığa bayıldım sahiden ve çok hoş çizimleriniz var, sondan ikinciler enfes olmuş. Gölgelendirmeler de ayrı güzel geldi bana. Yeteneğiniz var hiç şüphesiz. Kaleminize sağlık. :slight_smile:

Gelmişken ben de bir kaç çizim atayım en beğendiklerimden.

25 Beğeni

İkinizin de çizimleri çok hoş. Karakalemi de çok severim. :slight_smile:
Ben de eklemek istiyorum. Gerçi uzun süredir çizmediğim için yine eskilerden koyacağım.

23 Beğeni

resim

Reklam olacak ama Instagram resim hesabım var izin varsa paylaşabilirim :krs:

49 Beğeni

Uff bunlar baya güzel olmuş ellerinize sağlık.Bence hesabınızı paylaşmanızda bir sıkıntı olmaz takip etmek isterim.

Sonuncu baya güzel olmuş çok beğendim ellerinize sağlık :blush:

1 Beğeni

instagram.com/suyesilart :krs:

2 Beğeni

Resimler kötü olsa da ben de yaptığım çalısmalardan elimde kalan fotoğraflardan eklemek isterim. Genelde resim cekmeyi unuttuğum için bazıları alan kişilerden geldi. Bazılarını da aklıma gelip çekmişim. Bazıları da kendime yaptığım çalışmalar.

Yılbaşı süsü olanlar buzdolabı magneti. Bir şirketin siparişi üzerine yapmıştım.

Zaman çarkı defteri de sipariş üzerine yapmıştım. Aslında yazı parlıyordu ama fotoğrafta belli olmamış.

Bunlar suluboya çalışmalarım. Bazıları ayraç bazıları da duvara asmak için.

Bunlar da duvara asmak yada masalara, kitaplıklara koymak için akrilik çalışmalarım.

Yağlıboya tablo çalışmalarımdan birisi. Bunu kendim için yaptım. Nedense bakmak hoşuma gidiyor.

Bunlar çesitli buzdolabı magnetleri.

Gerisi de karışık…

55 Beğeni

İlk ve sonuncusu sanatsal, üçüncüsü de zahmetli gözüküyor. Kopya kağıdıyla mı yaptınız elle mi çizdiniz?

1 Beğeni

Elle çizdim ama hayalgücümle değil maalesef. Yapılmışların kopyalanması.

Her yeni yapılan şey bir başkasının kopyasıdır zaten. Sadece zaman zaman alışılagelmişin dışına çıkmış büyük dehalar ortaya çıkmış.

3 Beğeni

Son çizdiğim gözlerden biri biraz büyük oldu ama olsun

Bir de yağlıboya denemem var.

9 Beğeni

Bu kadar profesyonel duran şeyler arasında benimkiler komik kaçacak ama olsundu, umarım ben de bir gün çooooook daha iyilerini yapabilirim.

Geçen sene yaptığım basit şeylerden bir kaçı:

countolaf2

countolaf

19 Beğeni

Azog.
Boş zamanlarımda sıkıldıkça çizmeye çalışırım. Benim için güzel bir uğraş, hobi.

28 Beğeni

Çizimlerin çok güzel , Çizmler harika gerçekten ama daha fazla çalıştıkça tabii ki daha da güzelleşicek ama yine de çok güzel çizimlerin

grafik tablet mi kullanıyorsun yoksa mouse la(pen tool’a) photoshop de mi çiziyorsun ,

Ben de önceden öyle yapıyordum sonra yalvar yakar grafik tablet aldırdım, artık daha rahat oluyo Çok Mutlu en azından hızlı oluyor ve renklendirmesi daha kolay .

Ben XP-Pen Star G640 graphics tablet kullanıyorum

Fiyat olarak diğer tabletlere göre neredeyse yarı yarıya ama gayet kaliteli.

1 Beğeni

Teşekkürler. Çoğunlukla traditional art, karakalemle resim yapıyorum. Birkaç resmimi de Autodesk Sketchbook Pro ile çizdim. Wacom Intuos Pen and Touch Small Tablet kullanıyorum ilk çktığında almıştım.