Çözebileceğiniz En Detaylı Lord Voldemort Testi

Voldemort ve ölüm yiyenler harika ama ölüm yiyen olmam. Ful yaptım.

1 Beğeni

22 doğru yaptım. Okuyalı 2-3 yıl geçti bitirdikten hemen sonra yapsam yüksek ihtimalle daha iyi yapardım.

1 Beğeni

30 üzerinden 26 doğru!

Sonuç: Kim Olduğunu Bilirsin Seni Bilirsin Sen

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur.

Bu kadar şey bilmemin sebebi-düşmanını iyi tanımalısın.

1 Beğeni

30 üzerinden 28 doğru!

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur.
Bunun sebebi daha çok onu öldüreceğim için olabilir. (Eski zamandayım) Ne demişler;
Dostunu yakın tut, düşmanını daha yakın… Değil mi burunsuzcuğum?

Tamam bu biraz fazla olabilir ki birini yanlış işaretledim.

Ama Voldi girse daha kötü yapar leklfsfjoaljjfakh

Yalnız orada birikim değil hangi taraf kazansaydı daha iyi bir gelecek bizi bekliyor olması önemliydi ve boşuna o kadar kayıp vermedik biz.

2 Beğeni

Lütfen tek tek mesajlar atıp flood yapmayalım. Forum kurallarına uyalım lütfen. İyi forumlar dilerim. :buyucu:

1 Beğeni

30 üzerinden 29 doğru!

1 Beğeni

30 da 29 Kim olduğunu bilirsin seni bilirsin sen ne asdfxsdfgy
pekala resmen senden korktuk neden karanlık lord hakkında bu kadar şey biliyorsun gizlice onun kazanmasını mı umuyordun bizden uzak dur
Merlinin donu ben niye karanlık lord taraftarı oluyım ki ben slytherinli bile değilim hufflepuffım ben hufflepuff

3 Beğeni

Çözebileceğiniz En Detaylı Lord Voldemort Testi30 üzerinden 30 doğru!

Esaslı bir Potterhead’ım kanka ne Voldemort’u dksçfmsşfksçfk

3 Beğeni

30 üzerinden 23 doğru!

Sonuç: Oldukça Çok Bilirsin Sen

Bravo, Voldemort hakkında muhterem bilgi sahibisin, ancak endişeleneceğimize neden olacak kadar korkunç derecede değil. Bu sonuç aslında en iyi sonuçları almaktan bile iyi-en azından daha sağlıklı.

1 Beğeni

30 üzerinden 27 doğru!

1 Beğeni

30 üzerinden 30 doğru!

1 Beğeni

Kendimden hiç korkmadım ben zaten voldemort’u destekliyordum

1 Beğeni

Ben korktum ama. :scream:

3 Beğeni

he he he

2 Beğeni

‘‘Kim Olduğunu Bilirsin Seni Bilirsin Sen Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur.’’ ummak değil de düşünüyordum sorry harry

2 Beğeni

Umm…Peki… AVADA KEDAVRA!

3 Beğeni

30 üzerinden 27 doğru!

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak du

2 Beğeni

3 Beğeni

Снимок

3 Beğeni

30 üzerinden 30 doğru!

Seriyi 93 kere okumanın faydaları.d

4 Beğeni