Çözebileceğiniz En Detaylı Lord Voldemort Testi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Çözebileceğiniz En Detaylı Lord Voldemort Testi – Fantastik Canavarlar

image

Büyücü dünyasının gelmiş geçmiş en karanlık büyücülerinden birini, Lord Voldemort’u ne kadar tanıyorsunuz? Hortkuluklardan yadigarlara, Karanlık İşaret’ten Karanlık Sanatlar’a, Affedilemez lanetlerden…, şey, pekala, daha az kabul görülen büyülere kadar bilginizi kanıtlamanın zamanı. Lord Voldemort, büyücü tarihinin en ünlü ancak en korkunç kötü adamı, bu nedenle bu yolda hayatı hakkında birkaç detay yakalamışsınızdır diye düşünüyoruz. Pottermore’un… (DEVAMI…)

8 Beğeni

Site sahibemizden de bu tarz sorular beklenirdi ! Sevgiler saygılar Okyanus hanım…
Sb yi özlettiniz şuan :frowning:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile: Eski günler de güzeldi ancak bu sihirli ruhu burada da devam ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz (:blush:

1 Beğeni

22/30 :slight_smile: iyi bari. :buyucu:

“Bravo, Voldemort hakkında muhterem bilgi sahibisin, ancak endişeleneceğimize neden olacak kadar korkunç derecede değil. Bu sonuç aslında en iyi sonuçları almaktan bile iyi-en azından daha sağlıklı”.

2 Beğeni

İyi yapmışsın sorular zordu bana Vernon kadar bilgilisin demişti. :smiley:

5 Beğeni

Çok şey bildiğimi sanıyordum ama bana da aynı çıktı. Hafızam zayıf işte, oyunlar oynuyor bana. :smile:

2 Beğeni

Doğum ve ölüm tarihini bilmiyordum ki mesela yani tamamen hafızayla da ilgili değil gerçekten de çözülebilecek en detaylı Voldemort testiydi. :slight_smile:

5 Beğeni

21 çıktı cidden ayrıntılı bir testti daha çok hatırladığımı sanıyordum. Yine de genele kıyasla kötü değil gibi :smiley:

1 Beğeni

Son kitabı okumadım daha ancak bu kadarını da beklemiyordum doğrusu. 11 doğrum var.

Sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır demişler ama… Bilemedim şimdi.

1 Beğeni

30/30 ben bile kendimden korktum

1 Beğeni

30 üzerinden 17 doğru!

Sonuç: Şunu ve Bunu Bilirsin Sen

Voldy’nin temellerini biliyorsun-tüm o korkunç cinayetleri, Hortkulukları, tarihi hakkında biraz bilgi-ancak biyografisini yazmaya da hazır değilsin. Merlin aşkına, iyi ki öyle.

Şunu ve bunu bilirim ben. Eh, en azından fazlasıyla bunamamışım. Henüz…:rofl:

2 Beğeni

Çok kötü yaptım, özür dilerim voldiş abi!:grinning:

1 Beğeni

Sonuç: Kim Olduğunu Bilirsin Seni Bilirsin Sen

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur

1 Beğeni

30/30
Korkulacak birşey yok canım :grin:
Harry Potter seviyoruz o kadar :sweat_smile:

2 Beğeni

30/30 ve -lütfen beni öldürmeyin ama- gerçekten Voldemort kazansın istiyordum ve Harry’nin kazanması biraz gururuma dokudu çünkü objektif bakarsak bir taraf 72 yaşlık bir birikime sahipken diğer taraf 17 yaşında bir birikime sahip. Korkabilirsiniz alınmam :joy:

3 Beğeni

30 üzerinden 29 doğru!

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur.

1 Beğeni

Pekala, resmen senden korktuk. Neden Karanlık Lord hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Gizlice sonunda onun kazanacağını mı umuyordun? Bizden uzak dur.

1 Beğeni

30 üzerinden 28 doğru!

Üzgünüm Harry :scream:

1 Beğeni

1 Beğeni

30/30

ahahahah::joy:

1 Beğeni