Credence'ın Yanındaki Gizemli Kadın Kimdi?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Credence'ın Yanındaki Gizemli Kadın Kimdi? – Fantastik Canavarlar

image

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminin ardından herkesin zihni, Credence’ın Dumbledore olmasının şokuyla çökmüş durumda. Hal böyle olunca, soruların da ardı arkası kesilmiyor elbette. Anneleri Kendra Dumbledore öldüyse ve babaları Percival Dumbledore Azkaban’a gönderildiyse, Credence nasıl olur da onların çocuğu olabilirdi ki? Yoksa Credence, Ariana’nın hiç bilmediğimiz bir ikizi mi? Öyleyse şayet, Dumbledore böyle bir bilgiyi… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Şu Rowling harika bir yazar değil mi ya. Credence da Dumbledore çıksın. Hatta Ariana gibi o da Obscurus olsun. Çünkü hebele hübele. Dev yaratıcılık, süper fikir gerçekten de. Daha da süper yapalım mı? O zaman tesadüfen onlar da aynı gemide olsun Leta ile. Çünkü Rowling aşmış bir yazar. Şimdi sıkı durun, esas şimdi aşırı süper ötesi yapıyorum: Credence’ın annesi Albus’un babasının kırığı ve adamın Ariana’ya dokundular diye saldırıp Azkaban’ı boyladığı Muggle çocuklar da o kadının çocuklarıydı. Gemideki kadın da o ya da onun kız kardeşi de olabilir bir sebepten. Bu kadar saçmaladıktan sonra her şey olur, neden olmasın? Ben 3. Film için Rowling’den bayağı ümitliyim, Percival Cincüce filan çıkabilir.

2 Beğeni

Ne cincücesi!! Dostlarımız evcinlerinden, aslında orada öldürdükleri ev cini dumledore’un asıl annesiymiş boy uzatma büyüsüyle büyümüşler çünkü McGonagall aslında zaman büyücüsüymüş, Hermonie söyledi bunu zaten ,
ve zamanı ileriye alınca ev cinleri insana dönüşüyorlarmış, evcinleri evrimleşince wizard oluyorlarmış, ortak ata da neymiş evrim ırkçılıktır demek için yazmış aslında rowling , neysek oyuz diyormuş çünkü o kadar iyi bir yazar

Albus’un annesi muggle doğumluydu diye hatırlıyorum. Rita Skeeter’ın kitabıyla ilgili bir bölümde geçiyordu.

Muggle doğumlu cincüce olamaz mı diyorsun sen şimdi :open_mouth: Çok racist

1 Beğeni

Don’t mind me, everything possible with J.K…

1 Beğeni

Belki de sadece grindelwald onu dumbledore a karşı kıştırtmak istemiştir ?