Daha Önce Hiç .... Yapmadım (Oyun)

Forumda arattım lakin bulamadım. Ecnebilerin “never have i ever” olarak adlandırdığı, orijinalinde biraz daha farklı oynanan eğlenceli bir oyundur fakat biz burada imkanlar dahilinde oynayacağız.

Sizin için çok absürt olan ve bundan dolayı şu ana kadar hiç yapmamış olduğunuz bir şeyi yazıyorsunuz (illa absürt bir şey olması gerekmiyor tabii). Burada da komik ve ilginç şeylerin çıkacağını düşünüyorum.

Daha önce hiç bir oyuna sinirlenip monitör kırmadım, fare fırlatmadım, klavyeyi parçalamadım.

Buyursunlar.

11 Beğeni

Daha önce hiç pişmiş sebze yemedim. Baklagiller hariç. :slight_smile:

6 Beğeni

Daha önce hiç bir kızın elini tutmadım.
(Bence yeterince absürt)

13 Beğeni

Daha önce hiç Youtube, twitch vs. kanalım olmadı, “kanalıma hoş geldiniz arkadaşlar” demedim :joy:

11 Beğeni

Daha önce hiç paraşütle atlamadım. Hep merak etmişimdir ama cesaret edermiyim bilmem.

8 Beğeni

Kesinlikle tavsiye ederim. Hem yerden yükselmeli hem de uçaktan atlamalı çeşidi enfes.

5 Beğeni

Denemiş birine denk gelmem de bir işaret mi ne? :grin: Bir gün olabilir diyeyim…

4 Beğeni

Daha önce hiç uçak yolculuğu yapmadım.

9 Beğeni

Daha önce hiç greencard’a başvuru yapmadım.

5 Beğeni

Daha önce hiç kaçak çay almak için Doğubayazıt’a gitmedim.

5 Beğeni

Daha önce hiç öğrenci evinde yurtta kalmadım . Hep içimde ukte kalmıştır :sleepy:

7 Beğeni

Daha önce hiç köpek sevmedim, hep kaçtım. :joy:

8 Beğeni

Daha önce hiç stadda maç izlemedim.

Daha önce hiç bir İbrahim Tatlıses, Sezan Aksu, Ahmet Kaya gibi Türkçe Arabesk, Pop ve Protest müzik parçasını baştan sona dinlemedim.

10 Beğeni

Merak edip bile orduevine girmedim :man_facepalming:

5 Beğeni

Daha önce hiç Game Of Thrones izlemedim .

7 Beğeni

Daha önce hiç hamburger yemedim. :sweat_smile:

5 Beğeni

Daha önce hiç Star Wars izlemedim.

9 Beğeni

Daha önce hiç uzun gemi yolculuğu yapmadım.

8 Beğeni

Daha önce hiç kavgaya girmedim, kimseyi dövmedim (biraz şöyle silkelemiş olabilirim).

6 Beğeni

Daha önce hiç midye ve sakatat yemedim. Yemeyi de düşünmüyorum :joy:

8 Beğeni