Daha Önce Hiç .... Yapmadım (Oyun)

Daha önce hiç tek başıma korku filmi izlemedim. Birileriyle izlerken de %100 izleyemedim. Gözlerimi kapatmadan/ kaçırmadan/ çığlık atmadan tamamlayabildiğim bir korku filmi olmadı. Korku filmlerinin hakkını veriyormuşum şimdi düşününce :joy:

6 Beğeni

Hayvan mezarlığını sinemada salonda tek başıma izlemiştim şansıma. Korku filmi sayılır mı gerçi bilemedim daha çok gerilim. O salonu sadece benim için neden açtılar ya bak gece gece yine merak ettim xd

1 Beğeni

Huf üstüne para verseler bile izleyemem heralde :clown_face: (10bin üstü verirseler bir sınırlarımı zorlamaya çalısırım ama galiba yarısında ayaga kalkıp volta atarak filan) :joy:

Bilmeden bir sosyal deneyin parçası mı oldun acaba:)

4 Beğeni

İnşallah kameraya almamışlardır hazır kimse yok diye ayaklarımı ön koltuğa uzatmıştım, büyük terbiyesizlik vallahi xd

6 Beğeni

Seni korku filmi izlerkenki rahatlıgından ötürü kınıyorum :joy_cat:

4 Beğeni

Buna çok güldüm :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Beğeni

Daha önce hiç peynir ve zeytin yemedim. Yemeyi de düşünmüyorum. :grimacing: :grimacing:

2 Beğeni

Hahahaha ben de hayatta peynir yemem diyordum. Görürsün ilerde :grin::grin::grin:

2 Beğeni

Daha önce hiç bir işte çalışmadım.

2 Beğeni

Daha önce hiç sinemanın en arka sırasındaki koltukta kız arkadaşımla öpüşmedim.

2 Beğeni

3 Beğeni

Daha önce hiç asıl istediğimi yapmadım

1 Beğeni

Hayallerinde bile mi?

2 Beğeni

Daha önce hiç burnumu tutmadan denize atlamadım. Su kaçmayacağına ikna olamıyorum.

1 Beğeni

Aa evet bir tek orada yaptım😊. En azından bir yerde yapmış olmak mutlu etti şuan.

2 Beğeni

Hayallerinden gerçeğe göze batmayan, ufak bir delik açabilirsin. Mesela geçen gün yağmura yüzümü döndüm, ıslanmak benim seçimimdi. Asıl istediğini yapmaya küçük şeylerden başlayabilirsin. Onları küçümsememek gerek :slight_smile:

2 Beğeni

Ders çalışmak yerine merdiven altı terapi potcasti dinlesem mi o zaman? :grin:

2 Beğeni

Ahaha, çok iyiymiş! Hayatında diğer şeyleri biraz da olsa yoluna koyunca ders çalışmayı da sen seçmeye başlıyorsun zaten. Tecrübeyle sabit :slight_smile: İyi dinlemeler bu arada sjssjsk.

2 Beğeni

Daha önce hiç okuldan kaçmadım.

1 Beğeni

Daha önce hiç bir kitabı bitirmeden kütüphaneme koymadım.

1 Beğeni