Dan Fogler, Fantastik Canavarlar 3'ün Gecikme Nedeni Hakkında Konuştu

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Dan Fogler, Fantastik Canavarlar 3'ün Gecikme Nedeni Hakkında Konuştu – Fantastik Canavarlar

image

Bildiğiniz üzere Fantastik Canavarlar 3 filminin yapımı ertelenmişti. Bunun üstüne çok fazla dedikodu çıkmış olsa da ertelemenin sebebi güzel bir nedene bağlanıyor. Dan Fogler‘ın açıklamalarına hep birlikte göz atalım! Yeni serinin sevilen karakterlerinden Jacob Kowalski’yi canlandıran Dan Fogler kendisiyle yapılan bir röportajda konuyla ilgili sorulan soruyu cevapladı. Exclusive Interview: @mrdanfogler on the return of #TheWalkingDead, his… (DEVAMI…)

Fantastik Canavarlar serisini sevemedim bir türlü. Belki de Harry Potter’ın devamı gibi ya da o heyecanı yaşatacak bir şey beklediğim içindir…

Harry Potter’dan sonra Fantastik Canavarlar pek yavan geldi bana…

1 Beğeni

Gecikme sebebinin, 2. filmin gişe başarısızlığı olduğunu tahmin etmek çok zor değil. Ne yazık ki, Harry Potter’ın gölgesinde kaldı bu seri. İkinci filmin ortalarına doğru filmden çıktım. Hadi ilk film yine izlenebilirdi benim için; ama, ikinci film tam hayal kırıklığı oldu. Ezra Miller’ın çok büyük bir rolü var evet belli; ama, ah bunu bir yansıtabilseler keşke.

Çıktıysan yansıtamadıklarını nereden biliyorsun?

Filmin ilk yarısından belliydi zaten, o yüzden ikinci yarıda çıktım. İkinci yarının da “efsane” olduğunu sanmıyorum. İlk film kadar heyecanlı değildi. Tabi, bu benim görüşüm. Filme çamur atmıyorum, sonuçta ortada bir emek var. Buna saygı duyuyorum. Film, benim açımdan hayal kırıklığıydı. Belki de, beklentimi yüksek tutmuştum. Kimbilir. Umarım, 3. film beklentileri karşılar.

1 Beğeni

Evet Fantastik Canavarlar serisi pek muhteşem olmasa da özellikle 2. film. Ben yinede Rowling’in hayal gücüne ve David Yates’in yönetmenliğine güveniyorum:)

lumos maxima…