Danışma Kulesi Kategorisi Hakkında

Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi siteleri de dahil olmak üzere forumumuzla alakalı tüm sorunlarınızı ve sorularınızı belirtebileceğiniz, yardım isteyeceğiniz ve duyuruların paylaşılacağı alandır.

Kullanabileceğiniz temalardan, profil kişiselleştirmeye kadar forumla alakalı her şeyi bu kategori altında paylaşıyoruz.

1 Beğeni

Merhabalar, ben foruma yeni kaydoldum. Sorum ise şudur: ben kurgu iskelesine youtube üzerinden yapmış olduğum sesli hikayelerimin linkini paylaşmak istiyorum ve bunu nasıl yapıcağımı bilmiyorum, bunun dışında, birde böyle bir tanıtım yapmaya izin var mıdır acaba? Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar ben çok eskiden okuduğum bir kitabı bulmak için yazıyorum kitap hakkında çok bir şey hatırlamıyorum ama kitabın kapağı gece mavisi idi ve eski türk bir bilgini anlatıyor bu bilgin yıldızlara meraklı biri onun için bir alet yapmak için bir şeyler çiziyor ve onu yapmaya çalışıyor önüne engeller çıkıyor ve birine aşık oluyor evleniyor mu pek hatırlamıyorum ama sanırım evleniyor bulmama yardım eder misiniz şimiden teşekkürler. bide bu platformu yeni kullanıyorum yaptığım bir yanlış varsa özrü dilerim :slight_smile: