Demir Druid Günlükleri, Kevin Hearne

Siteye baktım şimdi tüm seri üçer üçer satışa konmuş değil mi? Sadece 10. kitap mı tek satılıyor?

10.kitap Türkiye’de çıkmadı, sadece 9 kitap var, yazarın kendi sitesinde Novels | Kevin Hearne 10 roman ve birkaç tane de novella var, Artemis sadece 9 kitabı basmış

1 Beğeni

Aslında dokuz roman, seri temelde tamamlanmış durumda şu an. Onuncu roman kısa hikayelerini birleşiminden oluşuyor.

2 Beğeni

İlk kitap tekrar basılacak mı acaba? Okumak istediğim bir seri ancak ilk kitabın baskısı yok. :confused:

Hiç zannetmem maalesef. Tüketene kadar ucuza vere vere bir hal oldular. Ben seriyi onar liradan toplamıştım kaç yıl önce. okumak istiyorsanız şimdiden bulmanızı tavsiye ederim.

1 Beğeni

Teşekkürler. Çok beklemeden temin etmeye çalışayım o halde.

Siz kitabı okudunuz mu? Pandemi döneminde dram içerikli kitaplar okuyamıyorum. Eğlenceli, okuması keyifli ama çokta çocuksu olmayan macera kitapları arıyorum. Bu seriye denk geldim sanırım aradığım özellikleri karşılayan bir seri.

1 Beğeni

Ben sevmiştim açıkçası. Mitolojik karakterleri günümüze harmanlayan ve kolay okunan sürükleyici kitaplar. Seri ilerledikçe daha beğenebilirsiniz.
Başrol genç görünen ama 2000 yaşında olan bir druid.
Ayrıca buçuk hikayeleri arkalarına eklemişler.

1 Beğeni

Hmm çok klişeymiş, ben almayayım :slight_smile: