Dizisi filmi yapılması gereken kitap ve oyunlar

Şu oyunun veya kitabın filmi dizisi olsa efsane olurdu dediğiniz illa yapım vardır sizce hangileri iyi olurdu ?
Uncharted baya iyi bir dizi film olabilirdi bence.

3 Beğeni

Mount and Blade Warband’in Dizisi çıksa efsane olmazmıydı yaa. Onun dışında Ark Survival Evolved, The Forest’ın hikayesini genişletilerek çok iyi bişe şey oluşabilir, L.A. Noire çok çok çok çok efsannevi olurdu bee … Kelimeler bulunmaz.

1 Beğeni

The Elder Scrolls V: Skyrim oynadığım en güzel oyunlardan biridir. Güzel bir HBO dizisi olabilir.

4 Beğeni

Eskiden oynadığım için pek hatırlamıyorum doğrusu.

Another World’ün filmi olsun isterdim. Filmde hiçbir konuşma ve yazı olmadan.

Yönetmen PTA olsun.

Skyrim hep oynamak istedim bilgisayarım yeterince iyi değil ps4 de oynamayı düşündüm ama çok pahalı

Bu resimden sonra istek geldi :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle Wulf Dorn’un kitapları film yapılmalı :heart:

Kesinlikle Heroes might and magic serisi, Özellikle 3. oyunun hikayesinden bile efsane bir film çıkar. Ne zaman değerlendirecekler merakla bekliyorum

1 Beğeni

Oyun olarak Bioshock’ın senaryosu filme çok uygun. Big Daddy’i beyaz perdede görmek isterdim :blush:

2 Beğeni

Gerci var ama sadece adindan faydalanilmis. Birileri cikip ejderhamizragi nin duzgun bir uyarlamasini yapmalı.

Mount & Blade’i aslında dizi olarak görmek isterim. Dizinin ana karakterinin hikayesini oyun başında karakter oluşturmadan önce seçtiğimiz ayarlar doğrultusunda oluşturulabilir. Game of Thrones gibi ama fantastik dünyadan uzak bir dizi bence güzel olabilir.

1 Beğeni

Oyun olarak : Get Even

Şu senaryoya Hollywood bir el atsa efsane para kırarlar, direk imdb top 250…

Oyunları bilmem ama Fablehaven, Diskdünya, Yerdeniz, Belgariad gibi eserlerin dizisi olsa fena olmazdı. Hakkı verilirse çok güzel olacağı düşüncesindeyim.

1 Beğeni

Oyun olarak kesinlikle Dishonored!

Yerdeniz’in çizgi filmi var zaten.

Çizgi filmini biliyorum ama tam olarak karşılamıyor. Güzeldi ama eksik yanları da vardı. Ben diziden bahsettim burada. Kanlı canlı olarak… :blush:

Diskdünya’nın bir filmi var ama pek iyi değil.

Bunu da izledim. Çok kötü sayılmaz aslında ama ben yine aynı şeyi söyleyeceğim. Geniş geniş rahatça tadına doyarak izlenecek kaliteli bir dizi yapılmasından bahsediyorum. :slight_smile: Got, Talihsiz Serüvenler gibi. :blush:

1 Beğeni

Dizi değil de bu mekanikler ile sissoylu oyunu o kadar muazzam olurdu ki… Cd Red Project çok ayıp ediyo çok…

1 Beğeni

Filmi yada dizisi yapıldığı takdirde gişeleri ve reytingleri paramparça edecek bir başyapıt oyun o…
Devam serisini yıllarca bekledik ama çıkmadı ve hala bekliyoruz. Çoğu forumlarda çıktı çıkıyor dense de bir türlü çıkmayan bir oyun o…
Çoğumuzun kesinlikle oynadığı ve afişini görmesiyle heyecanlandığı bir oyun o…
Çocukluğumda hem multi hemde single oynadığım çağın en çok ses getiren oyunu o…
O öyle bir oyun ki serisi tekrar tekrar oynanan hikayesi , kahramanları , zamanı ve mekanı için teoriler geliştirileren bir oyun o…
Hala bekliyoruz eğer ki devam serisi çıkarsa tüm oyun sektörünü yerle bir edecek hele ki birde filmi çıkarsa öfff diyorum… :slight_smile: