Doğruluk Kılıcı Serisi Yeni Kitaplar

Editör Kemal Bey yayınevinden ayrılmış, bu seri yalan olmaz umarım :frowning:

Çok sevdiğim serilerden biri. Umarım bu seri tamamlanır.

Ateşin ruhu kitabı çıkacak mı acaba hiç bir yerde konuyla ilgili bilgi yok yayın evine mail attığımızda cevap veren de yok bilgisi olan var mı ??

Evet bize doğruları söyleyin artık. Yalan mı oldu seri?

Yayın evinin çıkardığı kitaplara bakıyorum. Çok az kitap çıkarıyor. Onların da büyük çoğunluğu kişisel gelişim kitapları. Witcher serisi bile eksik kaldıysa bu yazarın hakları başka bir yayın evine geçmedikçe yeni kitap gelmez diye düşünüyorum.

Mit birkaç ay önce Hançer ve sikke başlığında pegasus yayınevinin birkaç seriyi yarım bırakacağını söylemişti.

Umarım Parçalanmış Deniz serisi, bu serilerden biri değildir.

1 Beğeni

Bir kaç serinin tamamlanacağını diğerlerinin ise yarım kalacağını düşünüyorum. Temeraire ve Witcher dışında yayın evinin hiç bir seriyi tamamlayacağını sanmıyorum. Joe Abercrombie, Terry Goodkind ve diğerleri bunların hepsi yarım kalır. Tamamlanacak diğer kitaplar ise aşk kitapları, kişisel gelişim kitapları olur.

1 Beğeni

Ya ben de bu seriyi sevenler arasındayım. Sırf büyük olasılıkla yarım kalacağını düşündüğüm için ilk kitap dışında diğer kitapları almadım. Tamamlanırsa devam edeceğim ve umarım tamamlanır :pensive:

2 Beğeni

Parçalanmış deniz serisi yarım kalmasın başka bir şey istemiyorum. Pegasusun bastığı fantastik kitaplar artık pek ilgimi çekmiyor. Bi Gece Nöberi sersi var onunda ilk kotabının baskısı tükenmiş.

Bildiğim kadarıyla her kitabı tek başına okunabiliyor. Yerinizde olsam eksik kitapları tamamlardım 2 sene sonra baskısı tükenirse ancak Nadir kitap gibi yerlerden bulursun. Birde ben bir ara bu seriyi interneten araştırmıştım ilk 6 kitabı güzel geriye kalanlar kötü diye duymuştum.

Dizisini izlemiştim zamanında ve ilk kitap da gayet hoştu ama gerisini bilmiyorum yalnızca finalde ne olduğunu görmek istediğim için diğer kitapların çıkmasını bekleyeceğim. Öte yandan dediğiniz gibi sanırım ileride Nadir’ e düşebilir bu yüzden kalanları da toplasam iyi olacak. Daha toplamam gereken çok seri var… :woozy_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu yayın evine herhangi bi kanaldan ulaşabilen var mı mail atıyorum sitedeki bize ulaşın kısmını deniyorum fakat ulaşılmıyor talep etsek fiyatı neyse basıp gönderseler olmaz mı bilen var mı ?

Merhaba doğruluk kılıcı serisi 5.kitap gelecek mi 2024 de acaba merakla bekliyorum da

2 Beğeni