Dönüşüm

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Dönüşüm – Aylık Öykü Seçkisi

image

Bölüm 1: Hoş Geldin O gecenin fotoğraflarına bakıyorum da, doktor annemin rahminden benden önce fötr bir şapka çıkarmış. Annem bu duruma bir anlam verememiş çünkü gözleri vajinasından fırlayan bir âdem evladı aramış. Doktor bir süre bekleyip içeriden hiçbir şeyin çıkmadığını görünce, ellerinden birini içeriye doğru sokmuş, fakat birkaç parmağını ısırarak koparmışım. Sonrası mı? Sonrasında doğum… (DEVAMI…)

Öykünüz bende çok farklı duyguların çok kısa süre içerisinde ardı arkasına oluşmasına sebep oldu.İlk bölümde yüzümde bir tebessümle okudum.dördüncü bölümde heyecan ve merak sardı zihnimi.beşinci kısımda hüzün.hikayedeki bazı cümleler o kadar ders alınacak nitelikteydi ki

Bu kısım bunlardan sadece biri.cümleler uzun ve susluydu ama bu öyküyü daha bir guzellestirmis.kaleminize saglik :blush:

Öncelikle hoşgeldiniz Gökay :slight_smile:
Karakterleri, isimleri çok sevdim.
Dönüşümün gerçekleştiği an, kesinlikle kusursuzdu.
Görüşürüz yeni öykülerde :slight_smile:

Öncelikle, bu kadar uzun bir öyküye, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim. Sanırım, bu övgü dolu sözlerden sonra kalemime daha da cesaretle sarılacağım.

Sevgiyle kalın…

1 Beğeni

Hoş bulduk Gaye!

Sanırım en çok uğraştığım şeylerden biri de öyküdeki isimlerin belirlenmesi. Eğer beğenildiyse doğru yoldayım demektir.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın…

1 Beğeni