Dresden Dosyaları Yeniden Televizyon Dizisi Olma Yolunda

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Dresden Dosyaları Yeniden Televizyon Dizisi Olma Yolunda – Kayıp Rıhtım

image

Jim Butcher’ın heyecan fırtınalarıyla dolup taşan şehir fantastiği serisi “Dresden Dosyaları” bir kez daha dizi filme uyarlanıyor. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Umarım dizi çıkar ve çok çok tutar da kitabın çevirisi kaldığı yerden devam eder.

3 Beğeni

Amin amin amin!!! :skull:

3 Beğeni

Mit yemin ediyorum etütten yeni geldim, şöyle 2 dk foruma gireyim yorgunluğumu atayım dedim, bu haberi görünce yorgunluk filan kalmadı. Şu anda 1 saat trigonometri çalışacak kadar güçlü hissediyorum :slight_smile: Şaka bir yana Dresden benim devam etmesini en çok istediğim kitap. Malum Türkçe olarak urban fantasty pek yok, bir tek gece nöbeti var.

Not : Harry Dresden ismi Harry Potter’a gönderme galiba kskdksk

1 Beğeni

Dresden hem asyalı hem de zenci olmazsa izlemem, bir de eşcinsel bir kadın seçilirse daha yerinde olur. Leanansidhe de peri baba olsun. Biraz daha zorlarsam beni dizinin yapımına katabilirler, burada bırakıyorum.

2 Beğeni

Aslında Harry Houdini’ye gönderme :slight_smile: Tam adı Harry Blackstone Copperfield Dresden. İlk kitapta yazıyordu, annesi doğumda ölünce babası ona hayranlık duyduğu üç büyük illüzyon ustasının adını koymaya karar vermiş: Harry Houdini, David Copperfield ve Harry Blackstone.

Peri Baba… Ahahaha :smiley: