Dünyanın En Çok Oynanan Flash Oyun Serisi: Swords and Sandals

Ücretsiz tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz sayfa: CrazyGames - Swords and Sandals
Steam Sayfası: Swords and Sandals Classic Collection on Steam

Serinin İlk Çıktığı Tarih: 2006
Steam Çıkış Tarihi: 19.04.2019
Yayıncı Firma: eGames com
Geliştirici Firma: Whiskeybarrel Studios

Spoiler

Swords and Sandals 3 - Heavy Metal Theme - YouTube

Oyun Hakkında:

Üstteki spoiler içindeki müzik sizin için bir şey ifade ediyorsa, efsanevi Swords and Sandals sıra tabanlı dövüş oyunu serisini oynayarak büyüdünüz demektir. Milyonlarca çocuk okullarında, gece geç saatlerde aile bilgisayarının tarayıcılarında veya yağmurlu bir Cumartesi sabahı yatak odalarında S&S oynayarak büyüdü.

Bu oyunlar 2000’li yılların başlarından itibaren dünyada yarım milyardan fazla kez oynandı ve bunun iyi bir nedeni vardı. Swords and Sandals bir nesil için nostaljidir, Sword and Sandals o çocuklar için hayattı. Dünyanın en sevilen gladyatör oyun serisi, Steam’de uzun zamandır indirilebilir durumdaydı.

Swords and Sandals Classic Koleksiyonu, şimdiye kadar yapılmış en iyi beş S&S oyunu ve iki bonus oyun içeriyor ve serinin uzun ve şanlı geçmişinden sahne arkası görüntüleri içeren üç sanat galerisi ile birlikte geliyor. Tabii dilerseniz bu oyunları hala tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Steam Paketinin içeriği:

Swords and Sandals I: Gladiator.

1645097735214.png

Doomtrek Adası’nda geçen bu destansı macerada gladyatör arenasına girerken kalabalığın kükremesini duyun. İçindeki kahramanı serbest bırak ve Brandor’ın en zorlu Arena Şampiyonlarından 7’sine karşı en büyük gladyatör ol. Deli HeChaos arenayı yönettiği her şeyin başladığı yere geri dönün!

Swords and Sandals II: Emperor’s Reign.

1645097753064.png

Kalk Gladyatör. Karanlık bir hücrede zincirlerinden kurtulup arenaya atıldığında hayatın, şöhretin ve servetin için savaşmalısın. Kötü İmparator Antares şimdi Doomtrek’te hüküm sürüyor ve yirmi efsanevi savaşçı arenaya girerken gladyatör oyunları her zamankinden daha büyük ve daha destansı. Bu senin kaderinse, rakiplerini yenecek, İmparatoru yenecek ve ölümsüz olacaksın.

Swords and Sandals III: Gladiae Ultratus.

1645097771260.png

Serinin üçüncü bölümü, sizi tüm Tritonia’daki en tehlikeli ve muhteşem gladyatör turnuvası olan Gladiae Ultratus’a fırlatıyor. Swords & Sandals hakkında bildiğini sandığın her şeyi unut ve kendini binlerce yaşamın arayışına hazırla! Güçlü taş devlerinden başka bir dünyanın otomat robotlarına kadar 24 güçlü yeni Arena Şampiyonu sizi bekliyor. Nihai gladyatör olmaya hazır mısın?

Swords and Sandals IV: Tavern Quests.

1645097791270.png

Swords and Sandals destanı, hırpalanmış gladyatörlerimiz arenadan çıkıp daha geniş ve daha tehlikeli bir dünyaya adım atarken devam ediyor. Dört adede kadar gladyatör, destansı sekiz tehlike ve macera aleminde geçen çeşitli mini oyunlar, maceralar ve savaşlarda yarışır. 40’tan fazla mini oyun, 3 arkadaşa kadar yerel çok oyunculu aksiyon ve oyun serisinin dört ünlüsü olan tüm gladyatör aksiyonları ile. Sıra tabanlı dövüş, Brandor’ın en büyük çılgın masa oyununda Mario Party ile buluşuyor.

Swords and Sandals Crusader.

1645097818858.png

Brandor, diyarın en büyük kahramanları ve kötüleri savaş alanına girerken kaosa ve savaşa sürüklenir. Yağan yağmurda kaleleri kuşatın veya süvarilerinizi kavurucu çölün sıcağında bir iskelet sürüsüne karşı gönderin. Bu, ordu muharebesi ve yönetimi, basit bir RPG ilerleme sistemi ve sizi düşmanlarınızla birbiri ardına karşı karşıya getiren özel bir ‘Hayatta Kalma modu’ içeren, Defender of the Crown tarzında sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Dev demir robotları, elli ayak yüksekliğindeki iblisleri ve büyük maymunları kontrol edin ve Brandor’un temellerini sallayın. Sandaletlerini tekrar giy ve krallığın en iyi haçlısı ol!

BONUS Swords and Sandals Mini Fighters.

1645100107989.png

Swords and Sandals bu sefer daha hızlı, daha sert ve daha ince. Bu, 2011’de yapılan ve orijinal olarak cep telefonları için tasarlanan S&S 2’nin bir versiyonuydu, 2018’de Mini Fighters olarak yeniden adlandırıldı ve yeniden yayınlandı ve çok hızlı savaşlar ve çok küçük gladyatörler içeriyordu!

BONUS Gross Out: Battle For Sludge Valley.

1645100120721.png

Swords and Sandals’ın deri değiştirdiği tek zaman, 2007’deki bu ilginç oyun, kasabalarını Osuruk Topları, Çürük Yumurtalar ve her türlü iğrenç silahı kullanan kötü bir mülk geliştiricisine karşı 7’de komik ve tuhaf bir hesaplaşmada koruyan bir grup uyumsuz kişiyi içeriyor. Konumlar. Swords and Sandals II savaş motoru kullanılarak yapılmıştır.

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 500MHZ
Bellek: 1 GB RAM
Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Mayıs ayında Steam’de yeni bir oyunu çıkması bekleniyor: Swords and Sandals Immortals on Steam

3 Beğeni

Çocukluğumda hatrı sayılr yer kaplayan oyunlardan biriydi. Tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar altın çağını yaşıyordu. Oyunların daha görkemsiz ve basit olduğu o zamanları özlemiyor değilim :cry:

1 Beğeni

Ayrıca bu serinin yapımcısının istikrarı gerçekten takdire şayan bir şey. Adam hala yeni oyun yapıyor günümüzde bile.

1 Beğeni