Düşüncelerim

Zaman hayatımı ilerletirken keyif aldığım şeyleri düşünüyorum eski sarkılar yeni türkü cahit berkay vb yeni eserlerde bu hazzı bulamıyorum sanat müziği hayranıyım eskileri beğeniyorum nedense yenilerde aynı samimiyet yok sorarım sizleri bir adile naşit bir şenersen samimiyeti oyunculuğu varmı yenide yok bence bu arada eski kuşak değilim 1996 doğumluyum ama eskilere hayranım sevmenin sevmek emeğin kıymetli olduğu günlere hayranım insanlar iş gündelik rutin derken kitap bile okumaz oldu bizimkiler dizisine bakar oldum özlem duydukça bir parça samimiyete parklar avm apartman oldu bu insanlığın ruhuna çimonta buluaştı dondu ruhu gülümseyen neşeli insanların çualması dileğiyle

2 Beğeni

@huzunluruh1 yeni katılmışsın aramıza öncelikle hoşgeldin diyelim.

Gerçek güzellik bilgide, sanatta, sporda ve insanın sevdiği şeyin peşinden gitmesindedir.İnsan olmak adına kültürlenmeli, etrafımızda yatan güzellikleri görmeliyiz.Sevgiyle yaşayan insan kendine bir şeyler katabilir.

3 Beğeni

Aynı fikirdeyim dünyayı sevgi kuracak insan vicdanı kadar yücelip gelişiyor kainttaki varlığın anlamını kavrarsak eğer işte ozaman farkındalığı yüksek bireyler ola biliriz.

1 Beğeni