Efsanevi Yeşilçam Sahneleri

Eski Yeşilçam filmlerinden sizleri çok etkileyen, güldüren, duygulandıran, bir türlü unutamadığınız sahneleri burada paylaşarak el altında güzel bir Yeşilçam arşivi oluşturabiliriz diye düşünüyorum.

Ben biraz muzipçe takılmış olayım herkes gönlünce paylaşabilir. Top sende Rıhtım :Dd

7 Beğeni

Filmin her sahnesi gibi efsane ama kapıya çift ayak zıplaması listelerin bir numarası haline getiriyor. :grinning:

8 Beğeni

Bak Bayan Selma, ümitli yahut da ümitsiz olmak bize düşmez. Biz nöbeti teslim edeceğimiz günü beklemekteyiz.

5 Beğeni

Müfettiş Hüseyin Şevki Topuz’a bayılıyorum ya :rofl:

8 Beğeni

Cüneyt Arkın’ı çok severim ama gerçekten adam Hollywood da olsa bambaşka bir oyuncu olabilirdi.

9 Beğeni

Güldüren:

Ağlatan:

Kafa karıştıran:

3 Beğeni

Her izlediğimde mahveder bu sahne beni, unutulmazdır.

4 Beğeni

Filmin en aklılda kalıcı sahnelerinden birisidir. :smiley:

4 Beğeni

Dolap Beygiri Şener Şen selamlaşma sahnesi

2 Beğeni

Sen değil kralın gelsin! Olur, söylerim.

7 Beğeni

Tosun paşadaki hamam sahnesi burada olmazsa olmaz dedim. :slight_smile: YouTube’da düzgünü yoktu ama.

3 Beğeni

Sabah zil sesi için idealdir.

2 Beğeni

Efsanelerden…

3 Beğeni

Ya merhaba yeşilçam’da havuza düşen oyuncak bebek sahnesi varmış sanırım Adnan Şenses’in filmlerinden biri meşhurmuş baya ama hiiçbir yerde bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi lütfen çok acil

5 Beğeni

Cüneyt Arkın’ın 1988 yılı yapımı “Bombacı” filminden…

Ölmüş olabilir, hayır ölmedi diyerek seri tokatlaşmalar… Bir türlü anlam verilemeyen sahne…

Daha net bir görüntü şurada:

Cüneyt Arkın'ın 88 yapımı 'Bombacı' filminde Kadın İle Tokat Sahnesi videosu izle - Video Galerisi - video haberleri

1 Beğeni

Evde değil odada bile kalırsın xd

Nereye paylaşsam bilemedim. Sakar Şakir filmine bayılan biri olarak hiç bu açıdan yaklaşmamıştım filme. Çok hoşuma gitti yazı.

Bir sahne de paylaşayım konuya uygun olsun madem;