Ekinoks Horoskopu ve Zodyak Vahası

Etkileyici ve sürükleyici bir hikayeydi. Başlık da gerçekten ilgi çekici. Genel anlamda beğendim, emeğinize sağlık. :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim, çok sağolun. :slight_smile:

Benim için bir metnin her ne kadar içeriği önem taşısa da, akıcılığa her zaman daha fazla önem vermişimdir. Beni bir hikaye çekmediği ve kilitlemediği sürece uçar gider. Bu öykünün uzun süreler hafızama kazınmış olarak kalacağını şimdiden seziyorum. Distopik öyküleri hep sevmişimdir, içimde bıraktığı korku endişe ve merak kendini hazza bırakırır, Ekinoks Horoskopu ve Zodyak Vahası tam da bu istenen tadı bıraktı bende. Başta verilen ön bilgilendirme,detaylı anlatımı ve 1 inci ve 3 üncü kişi yazımı beni daha da çok çekti. David in ölüm sahnesi ve detaylı anlatımını çok sevdim ve tüm öykü keşke daha uzun olsaydı diye düşündürttü.

1 Beğeni

Daha uzunlarını bende yazmak isterim tabii ama maalesef kelime limitimiz var bu konuda. :slight_smile:

Distopik eserleri bende çok seviyorum. Okumayı da, yazmayı da. Kesinlikle birçok açıdan düşündürücü eserler oldukları kanısındayım. Bu anlamda bir başarı gördüysen çok müteşekkirim bunun için.

Umarım daha sonraki hikayelerimde de bu etkiyi oluşturabildiğim yazılar kaleme alırım. Yorumlarını bekliyorum. Çok teşekkür ederim incelemen için. :slight_smile: